کد خبر : 2010087 | 02 فروردين 1403 ساعت 11:26 | 8.6K بازدید | 1 دیدگاه

رونمایی از اولین فینالیست والیبال چمپیونزلیگ

نماینده لهستان با شکست حریف خود راهی فینال چمپیونزلیگ شد.

رونمایی از اولین فینالیست والیبال چمپیونزلیگ

به گزارش "ورزش سه"، در چارچوب مسابقات والیبال لیگ قهرمانان اروپا و از مرحله برگشت تیم یاستربسکی ونگل لهستان که بازی رفت را سه بر صفر مقابل زراعت بانک ترکیه پیروز شده بود، دیشب نیز در بازی برگشت با نتیجه سه بر دو برد تا صعودی عالی را به فینال لیگ قهرمانان اروپا تجربه کند.

در این دیدار، یاستربسکی ست‌های اول، دوم و پنجم را به ترتیب با نتایج 34 بر 32، 27 بر 25 و 15 بر 7 پیروز شد و زراعت بانک ترکیه نیز گیم‌های سوم و چهارم را با نتایج 25 بر 16 و 25 بر 21 برد اما نتوانست مانع صعود دوباره یاستربسکی به فینال لیگ قهرمانان اروپا شود.

در این مسابقه که از ست سوم به دلیل قطعی شدن صعود یاستربسکی تشریفاتی شده بود، ووتر ترمات بیست امتیاز برای زراعت بانک و توماژ فورنال نیز دوازده امتیاز برای یاستربسکی کسب کردند.

2003457

این برای دومین بار متوالی است که یاستربسکی راهی فینال لیگ قهرمانان اروپا می‌شود و این بار پس از نایب قهرمانی فصل گذشته به دنبال جام خواهد بود. نکته جالب اینکه در دیگر مسابقات باشگاهی اروپا نظیر کاپ اروپا و چلنج کاپ نیز نمایندگان لهستان با صعود به فینال قهرمان جام شده‌اند تا نشان از قدرت لیگ والیبال لهستان بدهد.

دیگر دیدار نیمه نهایی بین تیم‌های ترنتینو و لوبه برگزار خواهد شد. ترنتینو بازی رفت را پیروز شده است.

دیدگاه‌ها