کد خبر : 2010099 | 02 فروردين 1403 ساعت 13:13 | 17.7K بازدید | 13 دیدگاه

استقبال ایران از اولین بازی سال با 6 و 8 و 10 (عکس)

فدراسیون فوتبال با انتشار تصویری از سه بازیکن میانی و هجومی خود به استقبال بازی با ترکمنستان رفت.

استقبال ایران از اولین بازی سال با 6 و 8 و 10 (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، ملی پوشان فوتبال ایران از ساعت 19:30 امشب در ورزشگاه آزادی در سومین مسابقه از مرحله نخست مقدماتی جام جهانی 2026 در گروه E آسیا به مصاف تیم ملی ترکمنستان خواهند رفت که امیر قلعه‌نویی امیدوار است در این بازی به پیروزی دست پیدا کنند.

تیم ملی فوتبال ایران که دو ماه قبل در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا نخستین شکست خود با هدایت قلعه‌نویی را مقابل قطرِ میزبان متحمل شد، با تغییر در لیست نفرات و جوان‌تر شدن تیم، به دنبال کسب نتیجه در بازی امشب برابر ترکمنستان است و با انتشار تصویری از سعید عزت‌اللهی، مهدی قایدی و اللهیار صیادمنش به استقبال این بازی رفت.

سعید عزت‌اللهی و مهدی قایدی که در جام ملت‌های آسیا جزو مهره‌های تاثیرگذار تیم ملی ایران بودند و نمایش خوبی در خط میانی و هجومی داشتند، دوباره در فهرست قرار گرفتند و تصویرشان را روی پوستر در دیدار با ترکمنستان می‌بینند.

اللهیار صیادمنش نیز که پس از مدت‌ها دوباره به تیم ملی دعوت شده و عملکردش در وسترلو بلژیک مورد رضایت امیر قلعه‌نویی قرار گرفته هم با شماره هشت مثل عزت‌اللهی و قایدی روی پوستر فدراسیون برای دیدار با ترکمنستان دیده می‌شود.

2003467

دیدگاه‌ها