کد خبر : 2010153 | 02 فروردين 1403 ساعت 20:44 | 88.7K بازدید | 58 دیدگاه

خبر بدی که از تهران به ده‌روسی رسید

خروج مشکوک سردار با ناراحتی شدید!

ستاره تیم ملی و باشگاه رم ایتالیا در دقایق پایانی نیمه اول برابر ترکمنستان دستور تعویض خودش را صادر کرد.

خروج مشکوک سردار با ناراحتی شدید!

به گزارش "ورزش‌ سه"، آزمون فعال‌ترین بازیکن تیم ملی در نیمه اول مصاف برابر ترکمنستان بود و علاوه بر اینکه یک گل به ثمر رساند، چندین مرتبه در موقعیت گلزنی قرار گرفت که البته تلاش‌های او فقط یک بار به ثمر نشست.
اما استارتی که آزمون در دقایق پایانی نیمه اول روی پاس میلاد محمدی به عمق خط دفاعی ترکمنستان زد، سبب شد تا او پشت ران پای چپ خود را بگیرد و روی زمین بیفتد. تیم پزشکی بلافاصله وارد زمین شد و به نظر می‌رسید مهاجم شماره 20 تیم ملی پس از معاینه کادر پزشکی مشکلی برای ادامه کار ندارد و به بازی هم برگشت. با این حال پس از چند ثانیه آزمون که به‌خوبی از شرایط بدنی خود مطلع بود، دستانش را بالا برد و از کادر فنی خواست که او را تعویض کنند.  

2003528
رم رقابت تنگاتنگی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا دارد  و در این مسیر آمادگی سردار آزمون و اثرگذاری برای موفقیت رم در این ماموریت، برای ده‌روسی و برای آینده خود این بازیکن بسیار مهم است.

امید نورافکن بازیکنی بود که به جای سردار آزمون وارد زمین شد، اما حالا نگرانی بزرگ امیر قلعه‌نویی و به ویژه دانیله ده‌روسی، سرمربی رم، میزان مصدومیت آزمون است و باید دید طی یکی دو روز آینده چه خبری در این زمینه منتشر خواهد شد.

2003529

آزمون یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان تیم ملی در دوران امیر قلعه‌نویی بوده و در جام ملت‌های آسیای 2023 به استثنای دیدار برابر سوریه در یک هشتم نهایی، در تمام بازی‌های دیگر موفق به گلزنی یا ارسال پاس گل شد تا مشخص شود که سرمربی تیم ملی چه مهره مهمی را از دست داده است.

ویدئو: 328071

از سوی دیگر این مصدومیت از ناحیه همسترینگ پای چپ که حداقل سه چهار هفته آزمون را از میادین دور می‌کند، در صورتی که جدی باشد، می‌تواند برای مهاجم تیم ملی و رم در روزهایی که باید در ایتالیا بدرخشد و حضورش را در فوتبال این کشور تمدید کند، بسیار پراهمیت است.

دیدگاه‌ها