کد خبر : 2010250 | 03 فروردين 1403 ساعت 13:23 | 33.3K بازدید | 18 دیدگاه

هافبک لیورپولی‌ها هرگز از این اتفاق راضی نبود

درگیری در تیم ملی ژاپن بر سر بازوبند کاپیتانی

وضعیت و اتمسفر تیم ملی ژاپن در برهه حساس و مهمی قرار گرفته است.

درگیری در تیم ملی ژاپن بر سر بازوبند کاپیتانی

به گزارش ورزش سه، تیم ملی ژاپن روز گذشته با یک گل موفق به شکست دادن تیم ملی کره شمالی شد و پیروزی با اختلاف یک گل هرگز نتیجه‌ای نبود که هواداران از آنها انتظار داشته باشند.

کو ایتاکورا مدافع ژاپنی‌ها که با توجه به نیمکت نشینی اندو‌ بازوبند کاپیتانی را به بازو بسته بود، درباره شرایط تیمش گفت: حریف ناامید بود. می‌دانستیم که ژاپن برای شکست دادن طرز فکر گذشته می‌آید، بنابراین همه می‌دانستیم که یک بازی بسیار مهم را در پیش داریم. با نگاهی کلی به مسابقه، بازی سختی بود، اما خوشحالم که با نتیجه 1-0 به پایان رسید.

او ادامه داد: اگر یک گل زودهنگام به ثمر می‌رساند و بعد از گذشت زمان نتوانید گل دوم را به ثمر برسانید، فکر می‌کنم خطرناک است. خط حمله ما با 5 بازیکن بازی می‌کرد و با افزایش توپ‌های بلند، حمله آسان‌تر شد. فکر می‌کنم می‌توانیم این موضوع را مثبت ارزیابی کنیم که در شرایط سخت توانستیم حداقل بدون گل خورده بازی را به پایان برسانیم.

همچنین کاپیتان تیم ملی ژاپن از احساساتش صحبت کرد و افزود: این بار با داشتن احساس بحران به تیم ملی برگشتم. متوجه شدم که همه چیز نمی‌تواند آنطور که حدس می‌زنیم پیش برود و می‌خواستیم تیم ملی ژاپن را قوی‌تر از باورهایمان کنیم. من تمایل زیادی برای انجام این کار دارم. امروز هم نقش کاپیتان را به من دادند اما هیچ مشکل خاصی نداشت، من با این ذهنیت همیشه بازی می‌کردم و حالا از نتیجه به دست آمده خوشحال هستم.

او همچنین نسبت به درگیری با اندو بر سر بازوبند کاپیتانی صحبت کرد. در پایان بازی اندو در ۳۰ دقیقه پایانی بازی وارد زمین شد و انتظار بود بازوبند کاپیتانی به کاپیتان اول ژاپن برسد اما ایتاکورا این کار را انجام نداد و اندو درباره این اتفاق به ایتاکورا در پایان بازی گفته بود و معتقد بود ایتاکورا نمی‌خواست بازوبند را به اندو بدهد؛ حال ایتاکورا درباره این اتفاق توضیح داد: من از این بابت متاسفم. زمانی بود که می‌خواستم آن را در اواسط بازی به او بدهم چون او تازه وارد زمین شده بود اما در حین پرتاب یا کرنر بود، بنابراین فکر کردم الان وقتش نیست. ای کاش عوض می‌کردم. اگر وقت مناسب داشتم، آن را عوض می‌کردم.

دیدگاه‌ها