کد خبر : 2010259 | 03 فروردين 1403 ساعت 14:05 | 16.4K بازدید | 2 دیدگاه

تیم رویایی لیگ رومانی با سه ایرانی

از تیم منتخب دور مقدماتی لیگ والیبال رونمایی رونمایی شد.

تیم رویایی لیگ رومانی با سه ایرانی

به گزارش "ورزش سه"، لیگ برتر والیبال رومانی که در این فصل چهار بازیکن ایرانی در آن حضور دارند، بعد از پایان دور مقدماتی، وارد مرحله حساس پلی آف شده است.

تیم آرکادا گالاتی که جواد کریمی پاسور ملی پوش ایران را در ترکیب خود دارد و قهرمان دور گروهی لیگ رومانی شد، باید در مرحله پلی آف به مصاف تیم هشتم یعنی زالائو برود که به نظر نمی‌رسد کار سختی داشته باشد. در دیگر بازی راپید بخارست با دو ستاره ایرانی خود یعنی امیر غفور و علی اصغر مجرد، که دور مقدماتی را با رتبه دوم به پایان رساندند، در دور حذفی رو در روی کنستانتا قرار خواهند گرفت تا در صورت برد در دو مسابقه راهی نیمه نهایی شوند. اما روز یکشنبه تیم دینامو بخارست که محمد بربست قطر پاسور ایرانی را در اختیار دارد باید به مصاف کرایوا برود که رقابتی نزدیک را احتمالا هواداران این دو تیم شاهد خواهند بود

با پایان دور مقدماتی لیگ برتر والیبال رومانی از تیم رویایی مسابقات تا اینجا رونمایی شده است که نام سه ستاره والیبال ایران نیز در آن مشاهده می‌شود. بر این اساس علی اصغر مجرد، سرعتی زن تیم ملی والیبال در تیم اصلی منتخب قرار گرفته است. همچنین دو ایرانی دیگر یعنی جواد کریمی و امیر غفور نیز در تیم رزرو یا ذخیره‌ها قرار گرفته‌اند.

2003698

دیدگاه‌ها