کد خبر : 2010267 | 03 فروردين 1403 ساعت 17:03 | 62.4K بازدید | 88 دیدگاه

تعویق بازی هفته 29 پی‌اس‌جی

فرانسه برای حذف بارسلونا بسیج شد!

در اقدامی کم سابقه، بازی هفته 29 پی اس جی در لیگ یک فرانسه به تعویق افتاد تا این تیم با استراحت کافی به بازی برگشت برابر بارسا برسد.

فرانسه برای حذف بارسلونا بسیج شد!

به گزارش "ورزش سه"، دیدار پی اس جی برابر لوریان که قرار بود شنبه 25 فروردین برگزار شود، به تعویق افتاد. اتحادیه لیگ یک فرانسه با اعلام این موضوع هدف از تعویق بازی را آماده سازی هر چه بهتر پی اس جی برای بازی برگشت مقابل بارسا در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان عنوان کرد. در همان هفته بازی‌های لیل و مارسی نیز به تعویق افتاده تا این دو تیم که در یک چهارم نهایی لیگ اروپا باید برابر بنفیکا و استون ویلا قرار بگیرند نیز به اندازه کافی استراحت داشته باشند.

2003714

بارسا و پی اس جی چهارشنبه 22 فروردین در پارک دو پرنس بازی رفت خود را برگزار می‌کنند و سه شنبه هفته بعد در مونتجوئیک بازی برگشت به انجام خواهد رسید. پی اس جی می‌تواند خوشحال باشد که در هفته 29 لیگ داخلی به میدان نخواهد رفت و در بهترین فرم ممکن به بازی برگشت برابر بارسا خواهد رسید.

در بیانیه اتحادیه آمده است: «پیشرفت باشگاه‌های فرانسوی در جام‌های اروپایی یک اولویت مطلق است. تمام امتیازات کسب شده برای ضریب یوفا اساسی است. فوتبال یک پرچمدار ملی است و عملکرد باشگاه‌ها در سطح اروپا به فرانسه اجازه می‌دهد تا در سطح بین المللی و اروپا بدرخشد. دیدارهای لوریان-پی اس جی مانند موناکو-لیل و المپیک مارسی-نیس در 24 آوریل (5 اردیبهشت) برگزار می‌شوند.»

دیدگاه‌ها