کد خبر : 2010273 | 03 فروردين 1403 ساعت 17:17 | 28.6K بازدید | 25 دیدگاه

سعید عزت مأمور رساندن بازوبند به بیرانوند

علیرضا بیرانوند در دقایق پایانی دیدار روز گذشته بازوبند کاپیتانی را بر بازو بست.

سعید عزت مأمور رساندن بازوبند به بیرانوند

به گزارش "ورزش سه" با عدم دعوت از احسان حاج‌صفی به تیم ملی جهت برگزاری دورهای سوم و چهارم مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ و همچنین مصدومیت علیرضا جهانبخش یکی از سوالات مطرح شده در خصوص انتخاب کاپیتان تیم ملی برای دیدار با ترکمنستان بود.

کادر فنی تصمیم گرفت تا مهدی طارمی را به عنوان کاپیتان اول تیم ملی معرفی کرده و او بازوبند را بر بازو ببندد. البته در دقایق پایانی بازی و زمانی که طارمی جای خود را به محمدرضا آزادی داد، کاپیتان تیم ملی مجدداً تغییر کرد.

2003723

طارمی که امید زیادی داشت با بازوبند کاپیتانی بتواند برای تیم ملی گلزنی کند در این امر ناموفق بود. او هنگام تعویض و خروج از زمین مسابقه، بازوبند را به سعید عزت اللهی سپرد که در نزدیکی‌های او قرار داشت.

2003725

در ادامه نیز هافبک جدید شباب الاهلی به رسم کسوت به سمت علیرضا بیرانوند رفت تا سنگربان ملی پوش پرسپولیس در دقایق باقی مانده از دیدار مقابل ترکمنستان وظیفه خطیر و بزرگ کاپیتانی تیم ملی را بر عهده بگیرد.

2003722

در نهایت نیز تیم ملی موفق شد در لحظات پایانی بازی به گل پنجم نیز دست پیدا کند تا به نوعی بازوبند کاپیتانی برای علی بیرو هم خوش یمن بوده باشد و اینکه او کلین‌شیت خود را در پایان این دیدار تکمیل کند.

دیدگاه‌ها