کد خبر : 2010307 | 04 فروردين 1403 ساعت 02:53 | 26.3K بازدید | 48 دیدگاه

سرمربی ایتالیایی حامی خاصی ندارد

هواداران عربستانی: با مانچینی جام جهانی نمی‌رویم

شرایط و تاکتیک‌های مانچینی در تیم ملی عربستان مورد انتقاد هواداران گرفته است.

هواداران عربستانی: با مانچینی جام جهانی نمی‌رویم

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی عربستان در نخستین بازی پس از جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳، موفق شد در نخستین بازی خود در فیفا دی ماه مارس، با نتیجه یک بر صفر از سد تاجیکستان گذر کند و این پیروزی در شرایطی به دست آمد که هواداران عربستانی از نحوه بازی کردن عربستانی‌ها هرگز راضی نبودند.
این اولین بار از سال ۲۰۰۶ است که تیم ملی عربستان هر سه بازی نخست خود در این مرحله از مقدماتی را برنده می‌شود، اما در چنین شرایطی هواداران همچنان انتقادهای زیادی نسبت به شرایط شاهین‌های سبز آسیا دارند.

هواداران به دلیل ادامه عملکرد ضعیف پس از حذف ناامیدکننده از مرحله حذفی جام ملت‌های آسیا به دست کره جنوبی در ضربات پنالتی، در صفحات شبکه‌های اجتماعی علیه مانچینی مطالب زیادی منتشر کردند.

1979583

یکی از هواداران معتقد است که تیم ملی عربستان با رهبری مانچینی، در مسابقات به شکل نامفهومی بازی می‌کند و به هیچ چیز نمی‌‌رسد.

یکی از هواداران تایید کرد: اگر این سبک بازی با مانچینی ادامه پیدا کند، تیم ملی عربستان به جام جهانی صعود نخواهد کرد.
یکی دیگر توضیح داد و نوشت: تیم ملی عربستان تحت هدایت مانچینی عملکرد ضعیفی دارد و اگر با حریف قدرتمندی روبرو شود، مطمئناً در این نبرد شکست خواهد خورد.

2003789

این انتقادات به بازیکنان قدیمی تیم ملی عربستان هم رسیده و هیچ یک از آنها حامی مانچینی نیست.
عبده عاطف در این باره تاکید کرد: نام‌هایی در لیست تیم ملی عربستان هستند که برای پوشیدن پیراهن تیم ملی مناسب نیستند مانند علی لاجامی و صالح الشهری!

2003788

حمزه ادریس در گفتگو با او گفت: روش بازی که مانچینی بر آن تمرکز می‌کند غیرقابل درک است و دارای سوالات زیادی است. ترکیب خط هافبک و تهاجمی مشکل دارد، در حرکت هرج و مرج وجود دارد و جریانی بین بازیکنان وجود ندارد. من در مورد پست‌های برخی بازیکنان سوال‌های زیادی دارم و معتقدم اگر سالم الدوساری و عبدالرحمن قریب در هر دو طرف حضور داشته باشند تیم عملکرد بهتری خواهد داشت اما مانچینی هرگز به این فکر نمی‌کند.

دیدگاه‌ها