کد خبر : 2010409 | 04 فروردين 1403 ساعت 23:34 | 55.8K بازدید | 30 دیدگاه

ناجی انگلیس مصدوم شد

مصدومیت ستاره سیتی در آستانه بازی‌های حساس

کایل واکر در نیمه اول بازی انگلیس-برزیل دچار مصدومیت شد و زمین بازی را ترک کرد.

مصدومیت ستاره سیتی در آستانه بازی‌های حساس

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از مهم‌ترین بازی‌های دوستانه امشب در رده ملی، انگلیس و برزیل در ورزشگاه ومبلی شهر لندن به مصاف همدیگر رفته‌اند.

با اینکه بازی به شکل جذاب و پرسرعتی آغاز شد و هر دو تیم موقعیت‌هایی داشتند، اما می‌توان گفت مهم‌ترین اتفاق نیمه اول در دقیقه ۱۵ رخ داد. جایی که کایل واکر، ستاره انگلیس و منچستر سیتی پس از اقدام برای تصاحب توپ، دچار مصدومیت شد و به زمین افتاد.

او خیلی سریع توانست روی پاهای خود بایستد و به بازی برگردد اما اینکه نمی‌توانست خوب بدود خبر نگران‌کننده‌ای برای پپ گواردیولا و گرت ساوتگیت بود.

2003942

در نهایت سرمربی تیم ملی در دقیقه ۲۰ تصمیم گرفت یکی از بهترین بازیکنانش را بیرون بکشد. واکر جای خود را به ازری کونسا داد و از زمین خارج شد. هنوز شدت و نوع مصدومیت واکر مشخص نیست اما قطعاً در حال حاضر سرمربی اسپانیایی سیتی از همه نگران‌تر است.

2003943

منچستر سیتی باید در تاریخ ۳۱ مارس (۱۲ فروردین) در یکی از مهم‌ترین بازی‌های این فصل لیگ برتر به مصاف آرسنال برود و سپس ۹ آوریل (۲۱ فروردین) در سانتیاگو برنابئو مهمان رئال مادرید باشد. غیبت احتمالی واکر در این مقطع از فصل خبر بسیار بدی برای گواردیولا خواهد بود.

دیدگاه‌ها