کد خبر : 2010432 | 05 فروردين 1403 ساعت 09:56 | 23.1K بازدید | 43 دیدگاه

نگرانی دشان: امیدوارم این سیلی به موقع باشد!

دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه، امیدوار است که باخت برابر تیم ملی آلمان به کمک تیمش بیاید.

نگرانی دشان: امیدوارم این سیلی به موقع باشد!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فرانسه شب گذشته در وقفه دیدارهای ملی ماه مارس مقابل تیم ملی آلمان به میدان رفت و شاید کمتر کسی پیش‌بینی می‌کرد که آنها با دو گل در این بازی شکست بخورند. 

گل زودهنگام شاگردان یولیان ناگلزمان باعث شد که کار برای این تیم بسیار دشوار شود. آنها در ابتدای نیمه دوم هم خیلی زود به گل رسیدند و تلاش بازیکنان فرانسه برای جبران این دو گل تا انتهای بازی جواب نداد و در نهایت آنها مجبور به قبول همین شکست شدند. 

2003991

دشان پس از پایان این بازی به خبرنگاران گفت: «ما از نظر سطح بازی هجومی و مصمم بودن توانستیم به حریف برسیم. آلمان بازی خیلی خوبی ارائه کرد. ما به چیزی که نیاز داشتیم دست پیدا نکردیم. سطح دیدارهای ملی متفاوت است. ما می‌توانیم درباره دقت و تاکتیک حرف بزنیم اما آلمان یک بازی با اینتنسیتی بالا از همان ابتدا به ما تحمیل کرد. این شکست باعث خوشحالی من نیست اما یادآوری خوبی برای ما بود.

ممکن است مشکلات فیزیکی یکی از دلایل شکست ما در این بازی باشد. ما توانایی خودمان را در این دیدار نشان ندادیم. از نظر سطح ورزشی هم پایین‌تر بودیم. ممکن است مشکل ما فردی باشد اما به صورت کلی باید مشکلات تیمی را در نظر بگیریم. جدای از کاری که انجام ندادیم، شاید انگیزه کافی هم نداشتیم. 

اگر این سیلی به موقع برای این که شرایط درست شود باشد، خوب است. من نگرانی خاصی ندارم. پیش از این بازی هم گفته بودم که برخورد با موانع و مشکلات همیشه خوب است. ما هم مشکلات زیادی در پیش داریم که می‌تواند به کارمان بیاید.»

دیدگاه‌ها