کد خبر : 2010435 | 05 فروردين 1403 ساعت 10:45 | 46.3K بازدید | 55 دیدگاه

تاریخ‌سازی ستاره برزیلی جدید رئال: اشکم درآمد!

اندریک، ستاره برزیلی جدید رئال مادرید، می‌گوید نتوانسته است جلوی اشکش را پس از گلزنی به انگلیس بگیرد.

تاریخ‌سازی ستاره برزیلی جدید رئال: اشکم درآمد!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی برزیل شب گذشته در دیداری دوستانه در ورزشگاه ویمبلی روبروی تیم ملی انگلیس به میدان رفت و موفق شد با یک گل برابر این تیم به پیروزی برسد. 

تک گل این بازی را اندریک پس از ورودش به زمین به عنوان بازیکن تعویضی به ثمر رساند تا به جوان‌ترین بازیکنی تبدیل شود که در عرصه ملی موفق به گلزنی در ورزشگاه بزرگ و تاریخی ویمبلی شده و به این ترتیب نامش را بار دیگر بر سر زبان‌ها انداخت. 

2003968

این ستاره جوان برزیلی که قراردادی را با رئال مادرید به امضا رسانده و قرار است از تابستان سال آینده به جمع بازیکنان این تیم ملحق شود، پس از سوت پایان بازی روی زمین زانو زد تا نشان دهد که تا چه اندازه تحت تاثیر جو این بازی قرار گرفته است. 

اندریک در گفتگو با خبرنگاران در این باره اظهار داشت: «من فقط به گلی که زدم فکر می‌کردم. نمی‌توانستم دیگر به بازی فکر کنم چون کمی باعث ناراحتی هم بود. این خاطره بسیار خاص و مهم و ارزشمندی برای من است. 

تمامی خانواده و نمایندگان من در این ورزشگاه در این بازی حضور داشتند. من آدمی نیستم که خیلی عادت به گریه کردن داشته باشم اما امشب مجبور شدم اشکم را نگه دارم. این اتفاق خاصی برای من است و واقعا از این بابت خوشحال هستم.»

دیدگاه‌ها