کد خبر : 2010437 | 05 فروردين 1403 ساعت 15:18 | 22.1K بازدید | 55 دیدگاه

اسپالتی:

ایتالیا نمی‌تواند در جام جهانی بعدی هم غایب باشد

لوچانو اسپالتی، سرمربی تیم ملی ایتالیا، می‌گوید این تیم باید حتما در جام جهانی 2026 در آمریکا حاضر باشد.

ایتالیا نمی‌تواند در جام جهانی بعدی هم غایب باشد

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی ایتالیا امشب در دومین دیدار دوستانه در وقفه بازی‌های ملی ماه مارس که در خاک آمریکا برگزار خواهد شد روبروی تیم ملی اکوادور به میدان خواهد رفت.

آتزوری در دیدار دوستانه اولش در این کشور موفق شد با نتیجه 1-2 برابر ونزوئلا به پیروزی برسد و حالا امیدوار است که با غلبه بر حریف در این دیدار، هر دو بازی دوستانه را با پیروزی پشت سر گذاشته باشد و با قدرت بیشتری آماده حضور در رقابت‌های یورو شود. 

اسپالتی پیش از آغاز این بازی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: «این موضوع برای ما بسیار درخشان است و بارها تحت تاثیر قرارمان داده است. شما در این کشور می‌توانید عشقی که به ایتالیا وجود دارد را به خوبی احساس کنید. 

2003009

افراد بسیاری به آمریکا نقل مکان کرده‌اند تا در این جا زندگی خوبی برای خودشان درست کنند و حالا آنها این عشق را در اختیار ما قرار می‌دهند. این اتفاق باعث می‌شود که فشار بیشتری به ما وارد شود و مسئولیت بیشتری داشته باشیم اما در عین حال انگیزه بیشتری هم به ما می‌دهد. 

تاریخ فوتبال ایتالیا نشانگر کیفیت این تیم است. ما دیگر نمی‌توانیم در جام جهانی بعدی هم غایب باشیم اما نباید از خودمان هم مطمئن باشیم. همه تیم‌ها در حال حاضر قوی هستند. آنها به خوبی تیم‌های بزرگ دنیا با تاکتیک‌ها آشنایی دارند و همه به شکلی سازماندهی شده‌اند که قهرمان‌های زیادی را در خودشان شکل دهند.»

دیدگاه‌ها