کد خبر : 2010451 | 05 فروردين 1403 ساعت 12:55 | 41.2K بازدید | 26 دیدگاه

جهانبخش به هلند برگشت!

کاپیتان تیم ملی ایران به دلیل ادامه مصدومیت دوباره به هلند سفر کرد.

جهانبخش به هلند برگشت!

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا جهانبخش با وجود اینکه در جمع 29 بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی ایران قرار گرفت، اما با مصدومیت به تهران آمد و خودش را به کادر فنی معرفی کرد که همین مسئله موجب شد نتواند در تمرینات و مسابقه گذشته مقابل ترکمنستان حضور پیدا کند تا ادامه این وضعیت بازگشت او را به هلند رقم بزند.

جهانبخش که بخاطر غیبت احسان حاج‌صفی و کریم انصاری‌فرد در فهرست فعلی تیم ملی تبدیل به کاپیتان اول این اردو شد، در مسابقه رفت مرحله انتخابی جام جهانی 2026 مقابل ترکمنستان به میدان نرفت و سه‌شنبه شب هم در جدال برگشت حضور نخواهد داشت.

این بازیکن به دلیل ادامه مصدومیت امروز کاروان تیم ملی ایران را در سفر به عشق‌آباد ترکمنستان همراهی نمی‌کند و مجددا به هلند بازگشت تا در کمپ باشگاه فاینورد حاضر شود و روند درمانش را از سر بگیرد.

علیرضا جهانبخش روز ششم اسفند ماه حضور تعویضی در دیدار هفته بیست و دوم لیگ اردیویسه هلند مقابل آلمره سیتی داشت، اما پس از آن چهار مسابقه متوالی فاینورد در رقابت‌های داخلی را از دست داد و پس از آن هم در جدال تیم ملی برابر ترکمنستان غایب بود تا دوری او از میادین یک ماهه شود.

این بازیکن امیدوار است روند درمانش زیر نظر کادر پزشکی باشگاه فاینورد هرچه سریع‌تر دنبال شود و بتواند در بازی‌های باقی مانده لیگ اردیویسه هلند به میدان برود.

دیدگاه‌ها