کد خبر : 2010473 | 06 فروردين 1403 ساعت 02:30 | 22.3K بازدید | 26 دیدگاه

ژسوس: دستیابی به تعادل در برنامه بازی مهم است

لطف فدراسیون عربستان به الهلال با لغو مسابقات

کمیته برگزاری مسابقات لیگ حرفه‌ای عربستان در نظر دارد تا برای استراحت بیشتر به الهلال، برخی بازی‌های این تیم را لغو کند.

لطف فدراسیون عربستان به الهلال با لغو مسابقات

به گزارش "ورزش سه"، دیروز شنبه جلسه‌ای فوری بین لیگ حرفه‌ای عربستان و باشگاه الهلال برگزار شد تا برنامه دیدارهای آتی این تیم و امکان کاهش فشار مسابقات در ماه آپریل بررسی شود.

این جلسه با توجه به فشار زیاد مدیریت مسابقات از سوی الهلال انجام شد که با افزایش حمایت رسانه‌ها و هواداران این تیم نیز افزایش یافت و به خواسته‌ای از سوی آبی‌های ریاض تبدیل شد.

در همین راستا، انتظارات در مورد احتمال به تعویق افتادن برخی از بازی‌های تعیین کننده این تیم، به ویژه بازی مقابل الاهلی در لیگ ادامه دارد که ممکن است به الهلال فرصت بیشتری برای استراحت و کاهش فشار بازی‌ها جهت آماده سازی بازی در بازی‌های پیش رو بدهد.

ژرژ ژسوس، سرمربی الهلال در حاشیه آخرین جلسه تمرینی این تیم، نقطه نظرات خود را به پایگاه رسانه‌ای الهلال ارائه کرد و گفت: در ماه آوریل مسابقات زیادی در پیش داریم. مطالبه باشگاه یک حق مشروع است.

2004032

او گفت: دستیابی به تعادل در برنامه بازی برای ما مهم است تا اطمینان حاصل کنیم که بازیکنان آمادگی جسمانی خود را حفظ می‌کنند و به عملکرد مطلوب در لیگ قهرمانان می‌رسند.

وی افزود: ما از تلاش‌های انجمن لیگ حرفه‌ای عربستان برای درک وضعیت ما و همکاری با ما بسیار قدردانی می‌کنیم.

سرمربی پرتغالی تاکید کرد: من به توانایی‌های تیمم اعتماد دارم و می‌دانم که بدون در نظر گرفتن برنامه بازی‌ها نیز می‌توانیم از پس چالش‌ها برآییم.

او بر اهمیت حمایت مردمی تاکید کرد و گفت: حمایتی که از طرفداران خود از طریق شبکه‌های اجتماعی دریافت می‌کنیم، تأثیر بسزایی بر روحیه تیم دارد.

ژسوس در پایان گفت: به هر مسابقه پیش رو به عنوان فرصتی برای اثبات قدرت و انسجام خود به عنوان یک تیم نگاه می‌کنیم و آماده مقابله با همه فشارها و چالش‌ها هستیم.

دیدگاه‌ها