کد خبر : 2010475 | 05 فروردين 1403 ساعت 14:57 | 29.4K بازدید | 15 دیدگاه

نعمتی در برنامه تمدیدی پرسپوليس

برخلاف شایعات شکل گرفته درباره جدایی علی نعمتی این بازیکن در برنامه تمدید باشگاه قرار دارد.

نعمتی در برنامه تمدیدی پرسپوليس

به گزارش “ورزش سه”، علی نعمتی که سومین فصل حضورش در پرسپوليس را پشت سر می‌گذارد، با حضور حسن عبدالکریم نیمکت نشین شده است.

با این حال شایعاتی درباره احتمال قطع همکاری پرسپوليس با این مدافع در پایان فصل شکل گرفته که پیگیری‌ها نشان می‌دهد این موضوع صحت ندارد.

نعمتی با پست تخصصی مدافع میانی طی فصول اخیر به واسطه خلا در سمت چپ بیشتر در این پست برای سرخ‌ها به میدان رفته بود و اکنون با جذب عبدالکریم این جایگاه را از دست داده است.

نعمتی که در بازی دربی و با توجه به غیبت مدافعان پرسپوليس به پست اصلی خود بازگشته بود، توانست نمایش موفقی از خود به جا بگذارد و یکی از برترین بازیکنان این بازی نیز لقب گیرد.

با این حال طی روزهای اخیر شایعات زیادی درباره آینده این بازیکن در پرسپوليس شکل گرفته است. پیگیری‌ها اما نشان می‌دهد که این مدافع ۲۸ ساله در برنامه تمدید قرارداد باشگاه دارد.

با توجه به شرایط سنی و شرایط فنی این مدافع، باشگاه پرسپوليس احتمالا به دنبال توافق با نعمتی برای ادامه همکاری با سرخ‌ها باشد. بازیکنی که در زمان حضور در این تیم و با توجه به شرایط انتقال از پدیده مشهد، مبلغ رضایت‌نامه‌اش را نیز شخصا پرداخت کرده بود.

دیدگاه‌ها