کد خبر : 2010501 | 05 فروردين 1403 ساعت 20:30 | 44.5K بازدید | 24 دیدگاه

ستاره استون‌ویلا: با پیراهن زنانه بازی می‌کنیم!

لئون بیلی، ستاره جامائیکایی استون ویلا، از فدراسیون فوتبال کشورش به شدیدترین شکل ممکن انتقاد کرد.

ستاره استون‌ویلا: با پیراهن زنانه بازی می‌کنیم!

به گزارش "ورزش سه"، فوتبالیست استون ویلا به شدت از فدراسیون فوتبال جامائیکا عصبانی است و این موضوع را در یک پادکست بیان کرد. 

شکی نیست که لئون بیلی (کینگستون، جامائیکا، 1997) یکی از بزرگ‌ترین چهره‌های فوتبال جامائیکا است. وینگر استون ویلا با 12 گل و 11 پاس گل یکی از مهره های کلیدی فصل خوب تیم اونای امری است، اما در این تعطیلات ملی او از فرصت استفاده کرد و در پادکست "بیایید صادق باشیم"، به شدت از فدراسیون فوتبال کشورش انتقاد کرد.

1971605

بیلی گفت: «فوتبال در جامائیکا اصلا حرفه‌ای نیست. بسیاری از مردم نمی دانند که بیشتر اوقات من خودم پروازهایم را برای حضور در جامائیکا رزرو می‌کنم زیرا آنها در فدراسیون فوتبال خیلی حرفه‌ای نیستند. شما تمام اطلاعات پرواز خود را در ساعت 23 دریافت می‌کنید. آخرین باری را که از فدراسیون یک دلار دریافت کردم را به یاد نمی‌آورم.»

ببلی ادامه داد: «وقتی می‌گویم حرفه‌ای نیستند، منظورم این است که حتی تجهیزات ورزشی کافی نیز در آنجا وجود ندارد. وقتی به مرکز ورزشی می‌رسید، تنها چیزی که به شما می‌دهند یک پیراهن است. در روز بازی آنها شما را مجبور به پوشیدن تی‌شرت زنانه می‌کنند.»

بیلی به خاطر این اظهارات از تیم ملی جامائیکا برای این فیفادی کنار گذاشته شد و فدراسیون فوتبال نیز همه ادعاهای او را تکذیب کرده است.

دیدگاه‌ها