کد خبر : 2010503 | 05 فروردين 1403 ساعت 20:00 | 30.5K بازدید | 44 دیدگاه

تابستان به مربیگری برمی‌گردم

مورینیو: هنوز نمی‌فهمم چرا از رم اخراج شدم!

ژوزه مورینیو همچنان درک نمی‌کند چرا و به چه دلیل او را از هدایت باشگاه رم برکنار کردند.

مورینیو: هنوز نمی‌فهمم چرا از رم اخراج شدم!

به گزارش "ورزش سه"، مورینیو در حاشیه مسابقات GP پرتغال در جمع رسانه‌ها حاضر شد و درباره جدایی خود از جالوروسی پس از 2.5 سال حضور روی نیمکت این باشگاه، حرف زد.

مورینیو در مورد تصمیم مالک رم برای اخراجش در نیم‌فصل گفت: «درک اینکه چگونه مربی‌ای که رم را به دو فینال اروپایی متوالی رسانده، اخراج شود، دشوار است. این تنها چیز عجیب در مورد این وضعیت است.»

2004076

دو روز پیش تیاگو پینتو، مدیر ورزشی سابق رم، در یک مصاحبه گفت شنیدن خبر اخراج مورینیو برایش دردناک بود؛ ولی آقای خاص مشخصاً با او ارتباط خوبی ندارد و گفت این حرف او برایش اهمیتی ندارد: «تیاگو پینتو؟ مصاحبه‌های او اصلاً برایم جالب نیست و وقتم را برای خواندن یا گوش‌دادن به آن‌ها تلف نمی‌کنم. من کوچک‌ترین علاقه‌ای ندارم. آیا دوباره با او کار خواهم کرد؟ نه، قطعاً نه. در این مورد امکان‌پذیر نیست.»

مورینیو در مورد آینده‌اش گفت: «در حال حاضر هیچ خبری نیست؛ مطلقاً هیچ. من باشگاه ندارم و آزادم، اما می‌خواهم کار کنم. نگران نباشید، این تابستان می‌خواهم به مربیگری برگردم. زندگی من فوتبال است. می‌توانم هر جایی کار کنم و هیچ مشکلی ندارم. بازگشت به پرتغال؟ هرگز نگو هرگز؛ به‌خصوص در فوتبال.»

دیدگاه‌ها