کد خبر : 2010543 | 06 فروردين 1403 ساعت 09:20 | 25.8K بازدید | 49 دیدگاه

اسپالتی:

ایتالیا دیگر برابر هیچی تیمی از پیش برنده نیست

لوچانو اسپالتی، سرمربی تیم ملی ایتالیا، به بازیکنانش هشدار داد که به تمامی حریفان احترام بگذارند.

ایتالیا دیگر برابر هیچی تیمی از پیش برنده نیست

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی ایتالیا شب گذشته در دیداری دوستانه در خاک آمریکا به مصاف تیم ملی اکوادور رفت و موفق شد با نتیجه 0-2 برابر این تیم به پیروزی برسد. 

لورنزو پلگرینی و نیکولو بارلا توانستند دو گل تیم ملی کشورشان را در این بازی وارد دروازه حریف کنند تا آتزوری هر دو دیدار دوستانه‌ای که در تور آمریکا در وقفه بازی‌های ملی ماه مارس برگزار کرد را با پیروزی پشت سر گذاشته باشد و به خانه برگردد. 

اسپالتی پس از پایان این بازی در نشست خبری گفت: «ما در حالی به خانه برمی‎‌گردیم که می‌دانیم بسیاری از این بازیکنان عضوی از فهرست نهایی برای رقابت‌های یورو 2024 خواهند بود. در عین حال چند بازیکن هم در خانه هستند که توانایی حضور در این فهرست را دارند و چند بازیکن هم در تیم زیر 21 سال داریم. 

2003009

توانستیم کاری که باید را انجام دهیم و تعادلی در مدت زمان بازی برای همه به وجود آوردیم. دو بازی خیلی خوب انجام دادیم و در بازی دوم متوجه راه حل بعضی از مشکلات شدیم که باید زودتر حل می‌شدند. ما تنها می‌توانیم به بازیکنان به خاطر این دو بازی آفرین بگوییم.

تیم ملی اکوادور دانش فوتبال اروپایی و روحیه یک تیم آمریکای جنوبی را دارد. آنها سخت‌ترین حریف ما از نظر سرعت، قدرت و دانش تاکتیکی بودند. هرگز اجازه ندادیم که فضا بیش از اندازه باز شود و این جنبه مهمی در این دیدار برای ما بود. 

گاهی می‌بینم مردم طوری رفتار می‌کنند که انگار پیروزی ایتالیا در چنین دیدارهایی قطعی است اما مسئله به هیچ وجه این نیست. هر حریفی در حال حاضر باید مورد احترام قرار بگیرد.»

دیدگاه‌ها