کد خبر : 2010596 | 06 فروردين 1403 ساعت 16:43 | 48.1K بازدید | 38 دیدگاه

به او استرسی ندهید

هشدار مربی اسپانیا به برزیل در مورد اندریک

لوئیس دلافوئنته معتقد است مقایسه اندریک با پله فقط باعث بیشتر شدن فشار و استرس روی این پدیده 17 ساله خواهد بود.

هشدار مربی اسپانیا به برزیل در مورد اندریک

به گزارش "ورزش سه"، فردا شب در برنابئو دیداری دوستانه بین تیم‌های ملی اسپانیا و برزیل برگزار خواهد شد که شعار آن مبارزه با نژادپرستی است. حضور وینسیوس و دیگر رئالی‌های برزیل در برنابئو بر جذابیت بازی خواهد افزود.

1984806

لوئیس دلافوئنته، مربی اسپانیا، که تیمش سه روز پیش در دیدار برابر کلمبیا با یک گل شکست خورد، در مورد رویارویی احتمالی وینیسیوس و کوبارسی در بازی فردا گفت: «ما نگران همه بازیکنان برزیل هستیم نه فقط وینیسیوس. همه از پتانسیل بالای وینی باخبریم. مشخص نیست که کوبارسی فردا در ترکیب ثابت باشد و ما تلاش می‌کنیم از نقتاط قوتمان برای ضربه زدن به حریف استفاده کنیم.»

سیستم بازی اسپانیا: «این بازی‌ها زمان آزمون و خطاست. البته زمان زیادی تا شروع یورو 2024 نداریم ولی در بازی قبلی به شیوه دیگری بازی کردیم و من راضی بودم.»

اهمیت بازی برزیل-اسپانیا: «این دهمین رویارویی دو تیم است و به راحتی می‌تواند یک نیمه نهایی یا فینال جام جهانی باشد. همیشه بازی با برزیل توجهات زیادی را به خود جلب می‌کند.»

2003963

خاطره بد از شکست در فینال المپیک برابر برزیل: «بازی برابری بود و ما یکی دو شانس خوب را از دست دادیم و یک توپ نیز به تیر زدیم. برزیل در وقت‌های اضافه به ما روی یک ضدحمله که یکی از نقاط قوتشان است، گل زد و قهرمان شد.»

جایگاه جهانی وینیسیوس: «نمی دانم او را در چه رتبه‌ای قرار دهم، ولی قطعا از بهترین‌های حال حاضر دنیاست.»

ظهور اندریک: «او فقط 17 سال دارد و بازیکن بسیار خوبی نشان داده اما از همین حالا او را با پله مقایسه می‌کنند که به نظرم درست نیست چنین فشاری به یک بچه 17 ساله وارد کنیم. نباید بیهوده به او استرس داد.»

فهرست نهایی یورو: «هنوز وقت داریم و دوست دارم در هر پست دو بازیکن برتر داشته باشیم اما لزوما قرار نیست در هر پست دو بازیکن تخصصی دعوت شوند.»

دیدگاه‌ها