کد خبر : 2010615 | 06 فروردين 1403 ساعت 18:41 | 13K بازدید | 11 دیدگاه

گزارش ویژه آبولا

نزاع جنجالی سرمربی پورتو با شهردار کارتایا!

سرجیو کونسیسائو و پسرش یکشنبه گذشته در اسپانیا جنجالی به پا کردند که منجر به شکایت علیه آنها شده است.

نزاع جنجالی سرمربی پورتو با شهردار کارتایا!

به گزارش "ورزش سه"، هفته پیش در اوئلوا اسپانیا، یک تورنمنت بین‌المللی فوتبال کودکان برگزار شد که در آن فینال بین تیم‌های فوتبال پورتو و سویا، در یکشنبه گذشته به انجام رسید. سرجیو کونسیسائو و پسرش مویزس نیز برای تماشای بازی در آنجا حضور داشتند. یکی دیگر دیگر از پسران مربی پورتو به نام ژوزه در این تورنمنت شرکت داشت. مربی سرشناس پورتو چندین بار وارد زمین شد و زمانی که داور در حال رفتن به سمت تونل ورزشگاه بود، به او حمله ور شد.

2004253

شهردار کارتایا، (محل برگزاری مسابقات)، مانوئل باروسو، این موضوع را مطرح کرد: «سوت پایان به صدا درآمد و یکی از کارمندان با من تماس گرفت. او به من گفت که چند نفر وارد زمین شده‌اند تا به داور حمله کنند. دویدم تا از او حمایت کنم، آن مرد می‌خواست وارد تونل شود. قبل از ورود یکی از آنها سیلی به صورت داور زد. من خودم را در وسط قرار دادم و گفتم اینها چه کسانی هستند که می‌پرند داخل زمین؟ شما نمی‌توانید این‌طور عمل کنید.»

شهردار ادامه داد: «با حالتی متکبرانه به من گفتند تو نمی‌دانی با کی حرف می‌زنی. من خودم را شهردار معرفی کردم و گفتم، ببخشید، شما نباید به کسی حمله کنید و بعد شروع کردند به توهین و بی‌احترامی. آنها من را هل دادند، گردنم را ‌خراش دادند و من سعی کردم در مقابل آنها مقاومت کنم تا مقامات پلیس از راه برسند. بعدا متوجه شدم که او مربی تیم اصلی پورتو بوده است. وقتی فهمیدم، به او گفتم خجالت نمی‌کشی که به عنوان مربی یک باشگاه بزرگ به من بی‌احترامی و حمله می‌کنی؟ اما او همچنان به بی‌احترامی به من ادامه داد و حتی مرا تهدید به کشتن کرد.»

شهردار همچنین گفت که به دلیل این اتفاق به پلیس گزارش داده است. در همین حال، به نقل از روزنامه اوئلوا اوی، گارد مدنی اسپانیا دو مرد از ملیت پرتغالی را که در این پرونده دست داشتند شناسایی کرده است.

آبولا با شورای شهر کارتایا تماس گرفت، ولی هیچ واکنشی به اتهامات یا این واقعیت که علیه سرجیو کونسیسائو شکایتی شده، نشان ندادند. طبق گزارش این نشریه، کونسیسائو نیز متقابلا از شهردار شکایت کرده است.

دیدگاه‌ها