کد خبر : 2010642 | 06 فروردين 1403 ساعت 21:09 | 25.2K بازدید | 8 دیدگاه

یک دروازه‌بان برزیلی زیر نظر ساکت

دروازه‌بان برزیلی مدنظر نساجی مازندران به زودی در تمرینات این تیم شرکت می‌کند.

یک دروازه‌بان برزیلی زیر نظر ساکت

به گزارش "ورزش سه"، نساجی مازندران در دور رفت لیگ برتر محمدرشید مظاهری را در اختیار داشت که در نیم‌فصل به پایان همکاری با این گلر رسید و علیرضا رضایی را جانشین وی کرد، اما او هم به دلیل آسیب دیدگی ادامه فصل را از دست داد تا حالا تیم تحت هدایت ساکت الهامی سراغ یک گلر برزیلی برود.

لوآن پولی، دروازه‌بان 30 ساله برزیلی که طی فصول اخیر در دسته‌های مختلف فوتبال این کشور به میدان رفته، مدنظر نساجی مازندران قرار گرفته و قرار است طی روزهای آینده به تمرینات این تیم اضافه شود و در صورت جلب نظر ساکت الهامی و اشکان نامداری، قراردادش با این باشگاه را نهایی کند.

2004306

این دروازه‌بان سال گذشته در تیم کوریتیبا در سری A برزیل عضویت داشت که پنج بازی در این رقابت‌ها انجام داد، اما قرار گرفتن تیمش در رده نوزدهم جدول و سقوط به دسته پایین‌تر موجب شد تا شرایط سختی در این باشگاه پیدا کند و در نهایت هم قراردادش را فسخ کرده و بازیکن آزاد شود.

پولی که در رقابت‌های قهرمانی گویانو در سال 2022 همراه با باشگاه اتلتیکو گویانیینسه دارد، بیشترین بازی خود در طول یک فصل را در سال 2020 در سری A برزیل انجام داده که در 31 مسابقه برای اسپورت رسیفی به میدان رفت ولی حالا قرار است برای نخستین بار بازی در کشوری غیر از برزیل را تجربه کند.

2004308

این گلر در سالیان اخیر فقط یکبار در طول نیم‌فصل 18-2017 در لیگ برتر مالت به میدان رفت و سه بازی انجام داد ولی غیر از آن در باشگاه‌های برزیلی عضویت داشته که اکنون نیز در آستانه انتقال به نساجی مازندران است.

دیدگاه‌ها