کد خبر : 2010651 | 07 فروردين 1403 ساعت 02:50 | 22K بازدید | 42 دیدگاه

یک هفته وقت داری

حالا یا هرگز، بایرن به دیویس اولتیماتوم داد

بایرن به آلفونسو دیویس یک هفته وقت داده تا در مورد قبول یا رد پیشنهاد تمدید نظر نهایی را اعلام کند.

حالا یا هرگز، بایرن به دیویس اولتیماتوم داد

به گزارش "ورزش سه"، طبق ادعای اسکای آلمان، بایرن مونیخ به آلفونسو دیویس یک هفته فرصت داده تا درباره آینده خود تصمیم بگیرد.. چند روز پیش، مکس ابرل، مدیر ورزشی جدید باواریایی‌ها، نیز در این مورد صحبت کرد.

ابرل گفت: «مذاکرات با نماینده او برای تمدید، برای مدت طولانی ادامه داشت، اما تابستان گذشته قطع شد. ما روی این موضوع کار می‌کنیم. رئال مادرید؟ از این باشگاه با ما تماس نگرفته‌اند. ما به آلفونسو پیشنهادی بسیار خوب داده‌ایم. بالاخره در مقطعی از زندگی باید بگوییم بله یا نه.»

1998893

اکنون از آلمان خبر داده‌اند که بایرن ضرب‌الاجل تعیین کرده است: همانطور که فلوریان پلتنبرگ توضیح می‌دهد، در مونیخ می‌خواهند بدانند آیا دیویس قرارداد جدیدی را که تا سال 2029 به وی پیشنهاد کرده‌اند، می‌پذیرد یا نه. در این قرارداد دستمزد دیویس به 14 میلیون یورو ناخالص در سال افزایش خواهد یافت. با این حال، آلفونسو دیویس و اطرافیانش درخواست بیشتری دارند: 20 میلیون یورو در هر سال و وضعیت روشن است: اگر دیویس پیشنهاد جدید بایرن را نپذیرد، تابستان آینده برای فروش قرار خواهد گرفت.

بایرن برای فروش این ستاره کانادایی در تابستان 50 میلیون یورو می‌خواهد اما رئال مادرید تلاش دارد این رقم را به 35 میلیون یورو کاهش دهد.

دیدگاه‌ها