کد خبر : 2010674 | 07 فروردين 1403 ساعت 05:45 | 37.8K بازدید | 28 دیدگاه

آقای سایلنت هافبک دفاعی محبوب اوسمار

هافبک دفاعی محبوب اوسمار، مسعود ریگی است.

آقای سایلنت هافبک دفاعی محبوب اوسمار

به گزارش "ورزش سه"، در سیستم مد نظر اوسمار لوس ویرا در پرسپولیس یک هافبک دفاعی و یک هافبک طراح که کار ارتباط بین خطوط را انجام می‌دهد کنار هم بازی می‌کنند.  
در تمام بازی‌هایی که اوسمار در لیگ برتر سرمربی پرسپولیس بوده مسعود ریگی هافبک دفاعی در ترکیب اصلی سرخ‌ها بوده و مقابل خط دفاعی بازی کرده است.  
بعد از نمایش درخشان در دربی، ریگی مقابل پیکان هم یکی از بازیکنان برتر تیمش بود.  
ریگی در این مسابقه در توپ‌گیری از بازیکنان پیکان و قطع ارتباط خطوط تهاجمی حریف عملکردی فوق‌العاده داشت و با توجه به اینکه تیمش در طول مسابقه کاملا بازی می‌کرد وظایف خود را به درستی انجام داد.  

2004349

به نظر می‌رسد ریگی در دوران سرمربیگری اوسمار با اعتماد به نفس بیشتری بازی می‌کند و با اینکه به‌صورت طبیعی بهترین نمایش هافبک‌های دفاعی چندان به چشم نمی‌آید یک پله بالاتر رفته و جزء بازیکنان تاثیرگذار سرخ‌ها به حساب می‌آید.  
ریگی در بازی با پیکان موفق شد پنالتی بگیرد و به نوعی قفل بازی هم به دست او باز شد در حالی که به شکل طبیعی او نباید در آن صحنه در باکس حریف ظاهر می‌شد اما پویایی و تحرکش آنقدر بالا بود که مثل یک وینگر و هافبک تهاجمی جایی حاضر شد که بازیکن پیکان را مجبور به خطا کند.  
با نمایش‌های اخیر ریگی در ترکیب پرسپولیس که خیلی خیلی کم حرف می‌زند و فقط یک‌بار مصاحبه کرد تا برای کمک به مردم سیستان و بلوچستان تقاضای کمک کند، سینا اسدبیگی کار دشواری برای بازی کردن خواهد داشت.

دیدگاه‌ها