کد خبر : 2010735 | 07 فروردين 1403 ساعت 15:54 | 21.9K بازدید | 17 دیدگاه

فولاد با سرمربی تازه پرانرژی جلو می‌رود

ویسی مثل قهرمان‌ها به تیم محبوب برگشت (عکس)

عبدالله ویسی با انگیزه زیاد تمرینات فولاد را در سال جدید استارت زده و امیدوار به کسب نتایج خوب در 9 هفته پایانی لیگ است.

ویسی مثل قهرمان‌ها به تیم محبوب برگشت (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، فولادی‌ها چند روز مانده به پایان سال 1402 عبدالله ویسی را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب و معرفی کردند؛ سرمربی باتجربه فوتبال ایران در شرایطی هدایت فولاد را برعهده گرفته که در دوره قبلی حضور در این تیم حواشی زیادی را تجربه کرد.

ویسی اما این بار با حمایت قاطع مدیریت باشگاه فولاد بر صندلی سرمربیگری نشسته و همین امر باعث شده تا او با انگیزه زیاد و روحیه خوب برای بهبود وضعیت فنی قرمزپوشان اهوازی تلاش کند.

2004448
2004449
2004450

فولاد خوزستان این فصل روزهای خوبی را در لیگ برتر تجربه نکرده و عبدالله ویسی انگیزه زیادی دارد تا بتواند با بهبود این شرایط تیمی که سال‌ها در آن به عنوان بازیکن و سرمربی حضور داشته را به روزهای خوب برگرداند.

9 هفته پایانی لیگ برتر فرصت خوبی برای ویسی است تا با بهره‌مندی از تجربیات خود با فولاد نتایج مطلوبی کسب کند. او برای بالا کشاندن قهرمان سابق لیگ در جدول رده‌بندی پرانرژی استارت زده و تصاویری که از ویسی در تمرینات روزهای ابتدایی سال 1403 منتشر شده، این مسئله را به خوبی نشان می‌دهد.

گفتنی است فولادی‌ها برای دیدار هفته بیست و دوم لیگ برتر مقابل هوادار تهران آماده می‌شوند و امیدوارند روزهای خوبی را در سال جدید پشت سر بگذارند.

عکاس: محمدحسین عامری

دیدگاه‌ها