کد خبر : 2010756 | 07 فروردين 1403 ساعت 18:19 | 8.9K بازدید | 14 دیدگاه

برنامه جدید چلسی: تحول اساسی در کادر پزشکی

چلسی با حدود ۳۰۰ هزار یورو به دنبال استخدام مدیر جدیدی برای بخش پزشکی باشگاه است.

برنامه جدید چلسی: تحول اساسی در کادر پزشکی

به گزارش "ورزش سه"، دپارتمان پزشکی چلسی در این فصل دچار تغییرات زیادی شده است. در جدیدترین مورد آنها به دنبال مدیری برای بخش پزشکی هستند.

دیمیتریوس کالوژیانیدیس، مدیر پزشکی سابق پس از ۱۴ سال این باشگاه را ترک کرده است و آبی‌ها می‌خواهند فوراً جایگزین مناسبی برای او پیدا کنند.

آنها در این فصل با مصدومیت‌های پرشماری مواجه شده‌اند و حالا با مبلغ ۲۹۰ هزار یورو قصد دارند مدیری انتخاب کنند که بتواند وضعیت نامناسب بخش پزشکی باشگاه را بهبود ببخشد.

2004482

ریس جیمز، لوی کولویل، وسلی فوفانا، رومئو لاویا، کریستوفر انکونکو، لزلی اوگوچوکوو و چند نفر دیگر از بازیکنان برجسته‌ای هستند که در مراحل مختلفی از ریکاوری از مصدومیت‌هایشان قرار دارند.

اگرچه چلسی جدایی اعضای کادر پزشکی باشگاه را با بیانیه‌هایی رسمی اعلام نکرده اما این جدایی‌ها قابل توجه بوده است. اخیراً کالوژیانیدیس پس از ۱۴ سال، تیری لوران پس از ۱۷ سال و پاکو بیوسکا هم بعد از ۱۱ سال از کادر پزشکی آبی‌ها کنار رفته‌اند و حالا مدیران قصد دارند با تغییراتی این بخش از باشگاه را زیر و رو کنند تا شاید برخی از مشکلات و مصدومیت بازیکنان حل شود.

2004484

علاوه‌بر ارزیابی مصدومیت‌ها و مشخص کردن برنامه‌های ریکاوری، تیم جدید آنالیز دقیقی هم بر وضعیت ورودی‌های آینده تیم خواهد داشت. چلسی دیگر نمی‌خواهد بازیکنانی با سابقه مصدومیت‌های بلندمدت جذب کند.

دیدگاه‌ها