کد خبر : 2010831 | 08 فروردين 1403 ساعت 05:55 | 39.5K بازدید | 29 دیدگاه

چپ تیم ملی دربست در اختیار این بازیکن است (عکس)

میلاد محمدی مهره مورد اعتماد امیر قلعه‌نویی در دیدارهای اخیر بوده است.

چپ تیم ملی دربست در اختیار این بازیکن است (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، میلاد محمدی مدافع چپ تیم ملی در دو بازی متوالی مقابل ترکمنستان در ترکیب اصلی قرار گرفت و نود دقیقه به میدان رفت و این در شرایطی بود که در بازی اول ابوالفضل جلالی و در بازی دوم گودرزی به همراه جلالی روی نیمکت حضور داشتند اما فرصت بازی به آنها نرسید.

میلاد در غیاب احسان حاج‌صفی گزینه اول امیر قلعه‌نویی برای دفاع چپ تیم ملی بود و با توجه به دقایق طولانی که بازی کرد نشان از این دارد که حساب ویژه‌ای روی او باز کرده است، میلاد در جام ملت‌های آسیا هم 3 بازی برای ایران انجام داد و در بازی با هنگ‌کنگ و ژاپن در ترکیب اصلی قرار گرفت.

میلاد با دوندگی بالایی که دارد استحکام بیشتری به خط دفاعی تیم ملی می‌دهد و با رفت و برگشت‌های خوبی که دارد در روند تاکتیکی و پوشش جناحین تاثیرگذار است و اجازه نفوذ بیشتری به وینگر سمت چپ تیم ملی می‌دهد.

2004609

محمدی در بازی‌هایی که در مقدماتی جام جهانی و جام ملت‌ها به میدان رفت هیچ گل و پاس گلی ثبت نکرد اما در روند دفاعی تیم ملی موثر بود و در بازی مقابل زاپن بهترین عملکرد خود را به نمایش گذاشت.

البته او جوان‌های آماده و مستعدی را در کنار خود می‌بیند که شرایط رقابت را برای او سخت می‌کنند، ابوالفضل جلالی و حسین گودرزی دو بازیکن آماده‌ای هستند که برای رسیدن به ترکیب اصلی تلاش می‌کنند، همچنین با بازگشت احسان حاج‌صفی شرایط رقابت در این پست جذاب‌تر خواهد شد.

دیدگاه‌ها