کد خبر : 2010836 | 08 فروردين 1403 ساعت 07:27 | 22K بازدید | 28 دیدگاه

عادت خوب ستاره ازبک استقلال: گل‌سازی!

ستاره ازبکستانی استقلال یک بار دیگر در تیم ملی کشورش پاس گل داد.

عادت خوب ستاره ازبک استقلال: گل‌سازی!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال ازبکستان در دور چهارم از مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ و همچنین جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۷، عصر دیروز در استادیوم بنیاد کار با نتیجه سه بر صفر از سد تیم ملی هنگ کنگ گذشت تا به همراه ایران راهی دوره بعدی مسابقات شود.

ازبک‌ها در این دیدار، نیمه نخست را با تک گل الدر شومورودوف به پایان رساندند ولی در نیمه دوم موفق شدند دو مرتبه دیگر دروازه حریف را باز کرده و پیروزی خود را پرگل تر کنند. در دقیقه ۶۳ این دیدار، جلال الدین ماشاریپوف، ستاره تیم فوتبال استقلال، درست به مانند مسابقه دور رفت یک پاس گل داد تا تاثیرگذاری خود را روی عملکرد تیمش نشان دهد.

2004617

ماشاریپوف با یک پاس از سمت راست، خوژیمات ارکینوف را راه انداخت و این بازیکن نیز پس از چند متر پیشروی و ضربه‌ای با پای چپ، به زیبایی موفق شد دروازه میهمان را برای بار دوم باز کند.

ماشاریپوف که یکی از خریدهای مهم زمستانی استقلال محسوب می‌شود، به‌طور کلی فیفا خوبی را سپری کرد و توانست در هر دو دیدار رفت و برگشت مقابل هنگ‌کنگ برای تیمش گلسازی کند.

حالا استقلالی‌ها امیدوار هستند که در بازگشت این بازیکن به ایران، بتوانند از توانایی‌های ماشاریپوف نهایت استفاده را برده و این بازیکن در دیدارهای حساس باقی‌مانده از رقابت‌های لیگ برتر، برای تیمش مفید واقع شود.

دیدگاه‌ها