کد خبر : 2010846 | 08 فروردين 1403 ساعت 01:18 | 18.1K بازدید | 64 دیدگاه

پایان خوش فیفا دی مارچ با معرفی یک مدعی جدید

آلمان 2- هلند 1، پارتی صورتی!

شاگردان ناگلزمن که برای اولین بار با پیراهن صورتی بازی می‌کردند با نمایشی تهاجمی هلند را هم از پیش رو برداشتند.

آلمان 2- هلند 1، پارتی صورتی!

به گزارش "ورزش سه"، آلمان در یکی از حساس‌ترین بازی‌های دوستانه امشب میزبان هلند بود. این دیدار با برتری نارنجی‌پوشان آغاز شد اما آلمان توانست خیلی زود به گل مساوی برسد. در دقایق پایانی بازی هم شاگردان یولیان ناگلزمان گل دوم و برتری را هم زدند و به پیروزی ۲-۱ رسیدند.

ویدئو: 328402

در دقیقه ۴ هلند میزبان را غافلگیر کرد و روی یک حمله سریع به گل رسید. سانتر ممفیس دیپای به ورمین رسید و او با یک والی زیبا دروازه تراشتگن را باز کرد.

2004649

برتری هلندی‌ها اما دوام زیادی نداشت. در دقیقه ۱۱ روی پاس جمال موسیالا، میتلشتات از پشت محوطه توپ را به سمت دروازه مهمان شلیک کرد و توانست به گل مساوی برسد.

2004647

پس از گل آلمان ابتکار عمل را در دست گرفت و چند بار به دروازه هلند نزدیک شد. در دقیقه ۱۸ ضربه بی‌جان گوندوگان را وربروگن، دروازه‌بان بدون مشکل خاصی مهار کرد.

۵ دقیقه بعد هم آندریش فرصت داشت اما شوت این بازیکن را وربروگن به راحتی نصیب خود کرد.

در دقایق باقی‌مانده از نیمه اول توپ بیشتر در میانه میدان در جریان بود و هر تیم فقط موفق به خلق یک موقعیت شد. یکی از موقعیت‌ها برای هلند بود که ضربه سر دلیخت در دقیقه ۳۳ از بالای دروازه به بیرون رفت.

دیگری در دقیقه ۳۷ نصیب هاورتز شد که روی پرتاب توپ از سمت ویرتز در محوطه جریمه به توپ رسید اما ضربه‌اش را وربروگن دفع کرد تا نیمه اول با تساوی به پایان برسد.

نیمه دوم هم با برتری هلند شروع شد. در دقیقه ۵۱ سانتر ورمین را آندریش با ضربه سر دفع کرد اما توپ به مالن رسید. او فرصت به ثمر رساندن گل دوم را داشت ولی تراشتگن به خوبی توپ را مهار کرد.

سه دقیقه بعد بلیند پس از همکاری با دیپای در موقعیت شوت‌زنی قرار گرفت اما ضربه‌اش با بی‌دقتی از کنار دروازه تراشتگن به اوت رفت.

در دقیقه ۶۲ مالن پس از حرکتی عالی، دیپای را در موقعیتی مناسب صاحب توپ کرد اما ضربه ستاره اتلتیکو مادرید از بالای دروازه به بیرون رفت.

لحظاتی بعد نوبت به آلمان رسید. میتلشتات می‌توانست مانند گل اول، برای بار دوم دروازه هلند را باز کند اما این بار بدشانس بود و ضربه‌اش راهی به دروازه نداشت.

در ادامه سرعت بازی کم شد و با توجه به چند تعویض از سوی هر دو تیم و تغییراتی که در بازی اعمال شد، شاهد موقعیت خاصی نبودیم تا اینکه در دقیقه ۷۶ موسیالا در مقابل دروازه به توپ رسید اما وربروگن با حرکتی عالی توپ را دفع کرد و مانع از گلزنی ستاره بایرن شد.

در ادامه آلمان دو تعویض دیگر هم داشت و بیشتر بازی را مدیریت کرد تا اینکه در دقیقه ۸۵ ارسال کرنر از سمت تونی کروس با ضربه سر نیکلاس فولکروگ، علی‌رغم سیو دروازه‌بان اما از خط دروازه گذشت و آلمان به برتری رسید.

2004648

همین گل برای پیروزی آلمان کافی بود و آنها پس از پیروزی ۲-۰ مقابل فرانسه، هلند را هم با نتیجه ۲-۱ شکست دادند.

دیدگاه‌ها