کد خبر : 2010863 | 08 فروردين 1403 ساعت 09:46 | 13.2K بازدید | 8 دیدگاه

ساوت‌گیت: بلینگام همیشه تیتر یک است

گرت ساوت‌گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس، از عملکرد جود بلینگام و تیمش رضایت کامل دارد.

ساوت‌گیت: بلینگام همیشه تیتر یک است

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال انگلیس شب گذشته در بازی دوستانه از تیم ملی بلژیک میزبانی کرد و به لطف گل جود بلینگام در لحظات پایانی به تساوی 2-2 دست پیدا کرد.

در جریان این بازی جان استونز، مدافع منچسترسیتی، به دلیل مصدومیت در دقیقه 10 تعویض شد و نتوانست به بازی ادامه دهد.

گرت ساوت‌گیت، سرمربی انگلیس، پس از این بازی درمورد مصدومیت استونز گفت: "نه، بازی کردن او خطری نداشت. در بازی گذشته مقابل برزیل فشار زیادی وجود نداشت. ما دقیقاً همان کاری را انجام دادیم که هلند با ویرژیل فن دایک انجام داد، کاری که نروژ با ارلینگ هالند و مارتین اودگارد انجام داد، در هر دو بازی او را در ترکیب اصلی قرار دادیم. اگر او مصدوم شده باشد، ناراحت می‌شویم. او در حالیکه برای دو هفته بازی نکرده بود وارد زمین شد، بنابراین مشکلی وجود نداشت. من از اینکه بازیکنان را با بدون آمادگی کامل به باشگاه‌ها برگردانم، متنفرم."

2004728

کوبی ماینو یکی از بازیکنان قابل توجه شب گذشته انگلیس بود. ساوت‌گیت درمورد بازیکن جوان منچستریونایتد گفت: "او هفته شگفت انگیزی را پشت سر گذاشت. هر آنچه را که در باشگاهش دیدیم، او در پیراهن انگلیس تکرار کرد. او تحت فشار بسیار آرام است و قوی کار می‌کند."

او درباره گلزنی بلینگام در لحظات پایانی گفت: "البته جود همیشه تیتر یک است. این روحیه رقابتی، آن میل به نباختن، میل به پیروزی حتی در پایان، در رسیدن به گل دیرهنگام ما تعیین کننده بود. اما من فکر می‌کنم که کل تیم در طول بازی این را نشان داد و با تیمی بی‌تجربه، واقعاً مقابل تیمی که بازیکنان بسیار بسیار خوبی دارد، از ناکامی‌ها خلاص شد. از بسیاری از چیزهایی که در این بازی دیدم بسیار راضی هستم."

دیدگاه‌ها