کد خبر : 2010885 | 09 فروردين 1403 ساعت 02:30 | 13.5K بازدید | 33 دیدگاه

گلرهای سرخابی آماده نبردهای سرنوشت ساز قهرمانی!

بیرانوند و حسینی سال را با کلین‌شیت آغاز کردند و جایگاه خود را در تیم ملی تثبیت کردند.

گلرهای سرخابی آماده نبردهای سرنوشت ساز قهرمانی!

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا بیرانوند و سیدحسین حسینی گلرهای تیم ملی در دو بازی مقابل ترکمنستان دروازه ایران را بسته نگه داشتند و سال را با کلین‌شیت آغاز کردند.

سیدحسین و بیرو در دربی پایتخت مقابل یکدیگر قرار گرفتند و آن مسابقه با تساوی بدون گل به پایان رسید و در هفته بیست و یکم لیگ برتر مقابل هوادار و پیکان هر دو آنها توانستند کلین‌شیت کنند و سال را بدون دریافت گل در آخرین مسابقه به پایان برسانند و این روال را در بازی اول 1403 هم تکرار کردند و دروازه خود را بسته نگه داشتند.

حسینی در این فصل لیگ برتر 13 کلین‌شیت و علیرضا بیرانوند 10 کلین‌شیت انجام داده و به ترتیب در رتبه‌های اول و چهارم جدول کلین‌شیت لیگ قرار دارند.

تجربه بالا و میزان آمادگی دو گلر ملی‌پوش کار را برای گلرهای جوان و همچنین امیر قلعه‌نویی سخت می‌کند تا در این پست تغییراتی داشته باشد یا فرصت حضور به بازیکنان جوان‌تر بدهد چرا که تجربه بالای این دو بازیکن در خط دروازه می‌تواند کمک بزرگی برای تیم ملی باشد، ضمن اینکه پیام نیازمند هم در این پست حضور دارد و رقابت را سنگین‌تر می‌کند، آرشا شکوری، پورحمیدی، جعفرپور، اخباری و چندین گلر دیگر بازیکنانی هستند که تلاش می‌کنند تا جایگاهی در تیم ملی داشته باشند.

رقابت سیدحسین و بیرو در لیگ برتر هم جذاب خواهد بود، آنها علاوه بر اینکه سعی می‌کنند با بسته نگه داشتن دروازه خود شانس کسب عنوان برترین گلر سال و بیشترین کلین‌شیت فصل را داشته باشند باید تلاش کنند تا در کورس قهرمانی برای تیم خود موثر باشند.

دیدگاه‌ها