کد خبر : 2010991 | 09 فروردين 1403 ساعت 05:02 | 20.1K بازدید | 27 دیدگاه

کامبک به سمت لیگ برتر در بازی بزرگ

شاگردان سعید اخباری موفق به کسب پیروزی ارزشمند در زمین پارس جنوبی شدند.

کامبک به سمت لیگ برتر در بازی بزرگ

به گزارش "ورزش سه"، مهم‌ترین بازی هفته بیست و پنجم لیگ دسته اول را تیم‌های پارس جنوبی و چادرملو اردکان شب گذشته در ورزشگاه تختی جم برگزار کردند که شاگردان سعید اخباری موفق شدند در رقابتی نزدیک و نفس‌گیر به پیروزی ارزشمند 2 بر یک دست پیدا کنند تا راهشان در مسیر صعود به لیگ برتر را ادامه بدهند.

چادرملو اردکان که در آخرین بازی سال بدشانسی بزرگی مقابل مس سونگون داشت و با وجود نمایش هجومی در نهایت نتیجه را واگذار کرد، با انگیزه زیادی به مصاف پارس جنوبی رفت و بازهم با ایجاد حملات پرشمار موفق به کسب پیروزی شد.

2004928

شاگردان سعید اخباری بازی را خوب شروع کردند و در دقایق ابتدایی چند موقعیت گلزنی ایجاد کردند، اما بر خلاف روند بازی، پارس جنوبی به گل رسید، اما در ادامه چادرملو فشار زیادی روی دروازه پارس جنوبی آورد و خدادادی موفق شد با ضربه دقیق دروازه حریف را باز کند تا بازی با تساوی در نیمه اول به پایان برسد و البته یک موقعیت تک به تک هم توسط سیدعلی یحیی‌زاده از دست رفت.

در نیمه دوم هر دو تیم موقعیت‌های خوبی به وجود آوردند، اما تغییرات سعید اخباری جواب داد و محمد نسامی توانست لحظاتی پس از ورود به زمین با ضربه تماشایی دروازه پاس جنوبی را باز کند و چادرملو را به سه امتیاز دیگر برای ماندن در کورس صعود و رتبه دوم جدول برساند.

دیدگاه‌ها