کد خبر : 2011011 | 09 فروردين 1403 ساعت 10:28 | 33.1K بازدید | 18 دیدگاه

صلاح مدل لباس ستاره لیورپول‌ را تغییر داد

الکسیس مک آلیستر، هافبک لیورپول، تایید کرد به دلیل اخطار محمد صلاح تصمیم گرفت تا نحوه لباس پوشیدن خود برای تمرینات قبل از بازی‌ها را تغییر دهد.

صلاح مدل لباس ستاره لیورپول‌ را تغییر داد

به گزارش "ورزش سه"، الکسیس مک آلیستر اعلام کرد که حرف‌های محمد صلاح او را مجبور کرد تا اندکی پس از پیوستن به لیورپول، لباس تمرینات قبل از بازی خود را تغییر دهد.

این ملی پوش آرژانتینی تایید کرد که از زمان حضورش در برایتون همیشه با شلوار در تمرینات قبل از بازی برای گرم کردن استفاده می‌کرده اما زمانی که صلاح با او صحبت کرده، متوجه شد که از شلوارک ورزشی استفاده کند.

2004954

مک آلیستر به رسانه باشگاه لیورپول گفت: "زمانی که در برایتون بودم برای گرم کردن شلوار می‌پوشیدم. سپس به اینجا آمدم و به یاد دارم که مقابل شفیلد یونایتد برای گرم کردن به داخل زمین رفتیم و من کلاه و شلوار پوشیده بودم و صلاح به من گفت: "تو چه کار می‌کنی؟ چرا این لباس‌ها را می‌پوشی؟ بنابراین از آن روز، هرگز در تمرینات قبل از بازی شلوار نپوشیدم... فقط به‌خاطر صلاح."

مک آلیستر توضیح نداد که چرا صلاح دقیقا با شلوار و نحوه پوشیدن لباس‌های او در تمرینات مخالفت کرده است. این بازیکن آرژانتینی این فصل نقش مهمی برای قهرمانی در لیگ برتر داشته و 3 گل به ثمر رساند. او همینطور 4 پاس گل هم ارسال کرده است.

دیدگاه‌ها