کد خبر : 2011029 | 09 فروردين 1403 ساعت 12:07 | 11.6K بازدید | 40 دیدگاه

چادرملو علیه بیانیه نفت مسجدسلیمان

بعد از بیانیه‌ای که چندی پیش باشگاه نفت مسجدسلیمان صادر کرد، اکنون تیم مدعی صعود چادرملو نیز در مقام پاسخ در این خصوص در آمده است.

چادرملو علیه بیانیه نفت مسجدسلیمان

به گزارش “ورزش سه”، بیانیه باشگاه چادرملو به این شرح است:

در روزهای حساس مسابقات لیگ یک که برخی از تیم‌ها شرافتمندانه برای صعود به لیگ برتر تلاش می‌کنند باشگاه نفت مسجدسلیمان در اقدامی آماتورگونه در بیانیه‌ای با اسم بردن از باشگاه چادرملو اردکان، به‌زعم خود قصد به حاشیه بردن این باشگاه را داشته است؛ آن‌هم درحالی که محرومیت سرمربی این تیم که باعث نوشتن بیانیه این باشگاه شده هیچ ارتباطی به نماینده استان یزد در لیگ دسته اول ندارد!

باشگاه چادرملو اردکان همواره اخلاق و رفتار حرفه‌ای را سرلوحه کار خود قرار داده و تا این‌جای لیگ در سکوت کامل، تنها برای موفقیت، درون زمین تلاش کرده اما به واسطه تحرکات برخی افراد که سابقه‌ زیادی در ایجاد حاشیه دارند این بار قصد سکوت ندارد و ملزم به پاسخ‌گویی به لاطائلات مطرح شده است.

باشگاه نفت مسجدسلیمان در بیانیه خود به بازی رفت با چادرملو اردکان استناد کرده؛ احتمالا اشتباه از ما بود که نجابت به خرج داده و واقعیت‌های آن بازی را رسانه‌ای نکردیم تا حالا جای ظالم و مظلوم عوض نشود. شاید بهتر بود حمله افراد متفرقه به رختکن تیم چادرملو در پایان بازی، حمله و درگیری فیزیکی با سعید اخباری سرمربی محترم تیم ما، تحرکات مشکوک برخی افراد بعد از بازی و ... اشاره می‌کردیم تا حالا آقایان قیافه حق به جانب نگرفته و خود را مظلوم جا نزنند! البته فیلم همه این اتفاقات موجود است و اگر لازم باشد حتما رسانه‌ای خواهند شد.

2004927

باشگاه نفت مسجدسلیمان با اسم بردن از باشگاه چادرملو اردکان از حمایت‌های پشت پرده صحبت کرده! لازم به توضیح نیست که حتما باشگاهی از حمایت‌های آنچنانی بهره‌مند است که با وجود آرای معطله، همچنان در لیگ دسته اول کار می‌کند.

بهتر است بیانیه‌نویسان باشگاه نفت مسجدسلیمان کلاه خود را قاضی کرده و به این سوال پاسخ دهند چرا سرمربی این تیم بیشترین محرومیت و جریمه را در پرونده دارد. قطعا رفتارهای مشابه برخی از افراد در کنار زمین و بیرون از زمین در هر جای دنیا، محرومیت‌های طولانی و حتی دائمی داشت اما خب! گاهی لطف مکرر برای برخی، حق مسلم شده و خود را با قیافه حق به جانب، مظلوم معرفی می‌کنند!

بهتر است آقایان بدانند که دوره بازی با کلمات و مظلوم نمایی خیلی وقت است که به سر آمده و دیگر این روش، جواب‌گو نیست. در پایان ذکر این نکته ضروری است که در صورت تکرار چنین مطالب کذبی، حق شکایت را برای باشگاه چادرملو محفوظ خواهیم دانست تا «سیه روی شود هر که در او غش باشد.»

دیدگاه‌ها