کد خبر : 2011053 | 09 فروردين 1403 ساعت 15:08 | 16.3K بازدید | 2 دیدگاه

برای کسب پیروزی اعتمادبه‌نفس بالایی داریم؛

سرمربی ایرانی الشمال: باید اشتباهات را اصلاح کنیم

پویا اسبقی، سرمربی ایرانی تیم الشمال، بر اهمیت دیدار فردای تیمش مقابل الاهلی در چارچوب دیدارهای هفته نوزدهم لیگ قطر تاکید کرد.

سرمربی ایرانی الشمال: باید اشتباهات را اصلاح کنیم

به گزارش "ورزش سه"، اسبقی در نشست خبری قبل از این دیدار گفت: منتظر یک تقابل قدرتمند مقابل یک تیم خوب هستیم. بازیکنانی با قابلیت‌های خوب در تیم حریف حضور دارند اما این مانع از آن نمی‌شود که برای پیروزی در این بازی و صعود به رتبه بالاتر تلاش نکنیم. ما برای برد بازی می‌کنیم تا سه امتیاز را بگیریم.

سرمربی الشمال با اشاره به اینکه این تیم پس از وقفه‌ای کوتاه به دلیل وقفه بین‌المللی دوباره به لیگ بازخواهد گشت، گفت: استراحت کوتاهی داشتیم و دوباره به تمرینات برگشتیم. در تعطیلات تلاش کردیم که اشتباهات را اصلاح کنیم تا در دیدارهای آتی لیگ از آنها جلوگیری کنیم. بازیکنان الشمال برای بازی بعدی آماده هستند و برای به کسب پیروزی اعتماد به نفس و اشتیاق زیادی دارند.

احمد الدر، بازیکن تیم الشمال نیز در این نشست خبری گفت: رویارویی بعدی برای ما در مسیر لیگ تفاوت زیادی ایجاد خواهد کرد و به همین دلیل مشتاقانه منتظر رسیدن به هدف خود هستیم. هدف ما پیروزی و کسب سه امتیاز است.

وی ادامه داد: با احترام به الاهلی که یکی از بهترین تیم‌های لیگ در این فصل است، ما مشتاقانه منتظر سه امتیاز هستیم. ما به رقبا فکر نمی‌کنیم، بلکه تمرکزمان همیشه فقط روی خودمان است. آماده‌سازی خوبی برای مسابقات داشته‌ایم و آماده اجرای دستورات و برنامه مربی در زمین مسابقه هستیم.

دیدگاه‌ها