کد خبر : 2011059 | 09 فروردين 1403 ساعت 15:42 | 9.7K بازدید | 3 دیدگاه

امسال یک فضای متفاوت را تجربه می‌کنم؛

ایمان صادقی: هوادار نداریم اما منظم هستیم!

ایمان صادقی امیدوار است در ادامه لیگ بتواند بیشتر فرصت قرار گرفتن در چهارچوب دروازه تیمش را پیدا کند.

ایمان صادقی: هوادار نداریم اما منظم هستیم!

به گزارش "ورزش سه"، ایمان صادقی که از گلرهای با تجربه لیگ است، این فصل فرصت زیادی برای بازی پیدا نکرده است. او در مورد این شرایط به خبرنگار ما گفت: در این فصل شرایط متفاوت و پرفراز و نشیبی را تجربه کردم، در مقاطعی فیکس بودم و گاهی هم نیمکت‌نشین می‌شدم.

او سپس در خصوص شرایط پیکان گفت: در اوایل فصل تیم علی‌رغم تلاش‌های بچه‌ها نتیجه نمی‌گرفت و مربی هم تغییر کرد که بالاخره خدا را شکر در چند بازی اخیر نیم فصل دوم کمی شرایط بهتر شد و دو برد در لیگ برتر و یک برد در جام حذفی به دست آوردیم تا در لیگ چهار امتیاز از رقبایمان جلوتر بیفتیم. البته هنوز هم لیگ و هم جام حذفی برای ما ادامه دارد و امیدواریم نتایج و رتبه خوبی را برای تیم پیکان رقم بزنیم.

صادقی با اشاره به شرایط خود اضافه کرد: ابتدای فصل چند بازی فیکس بودم اما به‌خاطر نتایجی که رقم می‌خورد کادرفنی دست به تغییر نفرات و تاکتیک تیم زدند و پس از چند هفته هم سرمربی تیم تغییر کرد و آقای عنایتی هم طول کشید تا بازیکنان را بسنجند و به ترکیب اصلی خود دست پیدا کنند. در نهایت خداراشکر در نیم فصل دوم، سه بازی است که به من اعتماد می‌شود و از عملکرد خودم راضی هستم.

1909059

وی افزود: دوست داشتم که در دو بازی اخیر کلین‌شیت کنم اما در یک بازی که شش امتیازی هم بود، دقایق زیادی ده نفره و تحت فشار بودیم که دقیقه ۹۴ گل خوردیم. به هرحال در ادامه لیگ هم تابع نظر سرمربی تیم هستم که اگر صلاح بدانند تمام تلاشم را برای موفقیت تیم انجام می‌دهم.

دروازه‌بان پیکان که سابقه بازی در استقلال و پرسپولیس دارد و حالا در تیم بدون هوادار و کم حاشیه پیکان بازی می‌کند در این باره گفت: داشتن هوادار هم شور و هیجان یک تیم را افزایش می‌دهد و هم فشار بر عوامل تیم را زیاد می‌کند. من هردوی این‌ها را تجربه کرده‌ام، استقلال، پرسپولیس ملوان و فجر و... تیم‌های پرهوادار بوده‌اند و امسال یک فضای متفاوت را تجربه می‌کنم که با وجود نداشتن تماشاگر یک تیم با ساختار حرفه‌ای است.

او ادامه داد: از ابتدای فصل که به این‌جا آمدم، با یک مدیریت خوب همه چیز روی نظم و اصول پیش رفته است و این دقیقا چیزی است که در تیم‌های پرهوادار کمتر دیده می‌شود و جایش را به شور و هیجان داده است. پیکان سال‌‌ها است که در لیگ برتر حضور دارد و قطعا هواداران خاص خودش را هم دارد که البته کمتر به ورزشگاه می‌آیند.

صادقی در پایان گفت: امسال جزء معدود سال‌هایی است که من کمتر بازی کرده‌ام و شرایط خاصی داشته‌ام. دوست دارم بیشتر بازی و به تیمم کمک کنم اما همه چیز به نظر کادرفنی بستگی دارد و من به تفکر آن‌ها احترام می‌گذارم.

دیدگاه‌ها