کد خبر : 2011068 | 09 فروردين 1403 ساعت 17:22 | 41.5K بازدید | 50 دیدگاه

گری نویل:

حتی فکر اخراج تن‌هاخ هم اشتباه است

گوی نویل می‌گوید اخراج اریک تن‌هاخ از منچستر یونایتد بیشتر از آنکه فایده‌ای داشته باشد، به این باشگاه آسیب وارد می‌کند.

حتی فکر اخراج تن‌هاخ هم اشتباه است

به گزارش "ورزش سه"، آینده سرمربی هلندی که تقریباً دو سال پیش هدایت منچستر یونایتد را به عهده گرفت، همچنان نامشخص است.
پس از آغاز دوران مالکیت سر جیم راتکلیف، فشارها بر تن‌هاخ افزایش یافته است.

مالکان جدید یونایتد از عملکرد و نوع مربی‌گری تن‌هاخ ناراضی هستند و معتقدند یک مربی دیگر می‌تواند نتایج بهتری با منچستر یونایتد کسب کند.

آنها حتی گزینه‌های جانشینی تن‌هاخ را هم مشخص کرده‌اند و بر اساس اخبار رسانه‌های انگلیسی در روزهای اخیر، گرت ساوتگیت شانس بالایی برای نشستن بر روی نیمکت شیاطین سرخ دارد.

با این حال اما گری نویل معتقد است منچستر یونایتد نباید به اخراج تن‌هاخ فکر کند و با اعمال تغییرات دیگر به این مربی برای ساخت تیمی قدرتمند کمک کند.

نویل در مورد وضعیت فعلی تن‌هاخ در منچستر یونایتد و احتمال اخراج او در تابستان امسال گفت: «به هر کجا که نگاه می‌کنم فردی بهتر از اریک تن‌هاخ برای مربی‌گری تیم نمی‌بینم. او تجربه خوبی به دست آورده که می‌تواند از آن در آینده باشگاه استفاده کند. حتی فکر کردن به اخراج او هم اشتباه است.

از این ایده که او را در تابستان اخراج کنند و یکی از گزینه‌هایی که این روزها مطرح می‌شود را بیاورند خوشم نمی‌آید و به‌نظرم درست نیست. من نمی‌گویم او را ده سال دیگر نگه دارند اما دادن زمان کافی به او تصمیم خوبی خواهد بود. اخراج تن‌هاخ فایده‌ای بسیار کم و ضررهای زیادی خواهد داشت.»

دیدگاه‌ها