کد خبر : 2011128 | 11 فروردين 1403 ساعت 02:30 | 18.4K بازدید | 10 دیدگاه

کوارشما: دوست دارم در بشیکتاش خداحافظی کنم

ریکاردو کوارشما، بازیکن سابق تیم ملی پرتغال، علاقه دارد با پیراهن بشیکتاش از فوتبال خداحافظی کند.

کوارشما: دوست دارم در بشیکتاش خداحافظی کنم

به گزارش "ورزش سه"، ریکاردو کوارشما، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال پرتغال، در گفتگو با "کانال 11" تایید کرد که در مرحله پیچیده‌ای از زندگی حرفه‌ای خود قرار دارد، اما اگر فرصت مناسبی پیش بیاید، همچنان آماده بازگشت به زمین است: "کار من در شرف ادامه بود. راستش را بخواهید، الان در آن مرحله هستم که از خودم می‌پرسم آیا ارزش ادامه دادن را دارد یا نه، اما اینجاست... همه چیز به این بستگی دارد آن چیزی که من دوست دارم پیش بیاید."

این ستاره پرتغالی در پاسخ به این سوال که می‌خواهد در کدام باشگاه‌ها کار خود را به پایان برساند، 3 باشگاه را انتخاب کرد: "دوست دارم در یکی از باشگاه‌هایی که در آن خوشحال بودم خداحافظی کنم. نمی‌دانم، شاید من این فرصت را در بشیکتاش داشته باشم، در پورتو این فرصت را نداشته باشم و خیلی کمتر در اسپورتینگ."

قهرمان سابق اروپا همراه تیم ملی پرتغال می‌داند که شانس زیادی برای بازی در باشگاه‌های بزرگ ندارد: "البته که مطمئنم در پورتو این فرصت وجود ندارد. وقتی ترکیه را به مقصد پرتغال ترک کردم، اگر مجبور می‌شدم پورتو برگردم، مدت‌ها پیش برمی‌گشتم. در اسپورتینگ هرگز چنین فرصتی وجود ندارد و در بشیکتاش اگر این فرصت وجود داشته باشد، بدون فکر کردن به چیزهای زیادی برمی‌گشتم. اما همچنین اگر فرصتی برای پایان دادن به آن وجود نداشته باشد، من قرار نیست که بمیرم. من صادقانه می‌خواهم با چنین باشگاه‌هایی خداحافظی کنم. می‌دانم که بشیکتاش شاید بیشتر از همه از من استقبال کند، اما این به خیلی چیزهای دیگر هم بستگی دارد."

دیدگاه‌ها