کد خبر : 2011295 | 11 فروردين 1403 ساعت 14:22 | 7.8K بازدید | 3 دیدگاه

برایان کریستانته:

حقیقت ندارد، بازیکنان رم علیه مورینیو توطئه نکردند

برایان کریستانته توطئه بازیکنان رم علیه ژوزه مورینیو را تکذیب کرد.

حقیقت ندارد، بازیکنان رم علیه مورینیو توطئه نکردند

به گزارش "ورزش سه"، برایان کریستانته توطئه بازیکنان رم علیه ژوزه مورینیو را تکذیب کرد. مورینیو در اواسط فصل رم را ترک کرد و در مدت کوتاهی بعد، دانیله ده‌روسی به عنوان سرمربی جدید انتخاب شد.

این ملی پوش ایتالیایی مصاحبه‌ای با کوریره دلو اسپورت قبل از بازی مقابل لچه انجام داده است. کریستانته در پاسخ به سوالی در مورد این شایعه که بازیکنان رم توطئه کرده و خواستار اخراج مورینیو شدند، گفت: "هیچ‌کدام از این شایعات درست نیست. این فوتبال است. وقتی همه چیز خوب پیش نمی‌رود، مربی اولین کسی است که حتی اگر مقصر هم نباشد، تیم را ترک می‌کند."

بنابراین درست نیست که مالکان رم قبل از اخراج آقای خاص از بازیکنان تأییدیه دریافت کردند؟ کریستانته در پاسخ به این سوال گفت: "این هم یک خبر نادرست دیگر است. باور کنید. همان صبح که خودِ مورینیو مطلع شد، ما تازه متوجه شدیم چه اتفاقی می‌افتد."

آیا دوران حضور مورینیو با شکست رم در فینال لیگ اروپا به پایان رسید؟ بازیکن ایتالیایی پاسخ داد: "فقط این نبود. بسیاری از چیزها مطابق انتظار پیش نرفت. من شخصاً چند روز به فینال فکر کردم، سپس شروع به تمرکز روی آینده کردم."

2005454

دعوت نشدن به تیم ملی به دلیل مصدومیت‌؟

استراحت برای بهبودی مصدومیت درد کمرم بهترین اتفاق بود، بنابراین من برای ایتالیا بازی نکردم. حالا برای قسمت پایانی فصل آماده‌‌ام. بازیکنی نیستم که معمولاً نامش در میان گلزن‌ها باشد یا پاس گل بدهد. ویژگی‌های من کمتر قابل مشاهده یا دیدنی است، اما من همیشه آنچه را که دارم در زمین می‌گذارم.

رابطه‌ات با هواداران رم؟

در ابتدا، ما برای دوست داشتن همدیگر تلاش می‌کردیم، اما فکر می‌کنم آن‌ها اکنون از من قدردانی می‌کنند.

بازی مقابل میلان در لیگ اروپا؟

من 16 ساله بودم و خوش شانس بودم که با بازیکنان قدیمی در میلان کار کردم. بازیکنانی مانند زلاتان ابراهیموویچ، جنارو گتوزو و تیاگو سیلوا. اگر تمایل داشته باشید، یادگیری از قهرمانان خاص برای رسیدن به بلوغ بیشتر ضروری است.

1984750

آیا جانلوکا مانچینی بهترین دوست تو در رم است؟

جانلوکا و لئوناردو اسپیناتزولا، چون همه ما اهل آتالانتا هستیم و با هم بزرگ شدیم. دوستی واقعی‌ای بین ما وجود دارد که فراتر از همه چیز است.

بازی در کنار ده‌‌روسی و حالا بازی زیر نظر ده‌روسی؟

من برای همیشه از دانیله سپاس‌گزار خواهم بود که در کنفرانس خبری خداحافظی خود به عنوان بازیکن رم از من به عنوان نمونه یاد کرد. او به عنوان یک مربی کارهای باورنکردنی انجام می‌دهد و با توجه به شرایط سخت، تضمینی برای موفقیت او نبود.

ده‌روسی را چگونه صدا می‌زنی؟

"آقا" اما اگر در حال خوردن یک قهوه باشیم، ممکن است او را دانیله صدا کنیم.

تیم رم؟

این تیم قوی است و باید در جمع چهار تیم برتر بماند. هدف بازگشت به لیگ قهرمانان است، ما نمی‌توانیم خودمان را پنهان کنیم. ما برای مدت طولانی است که با بهترین‌‌ها بازی نکرده‌ایم.

دیدگاه‌ها