کد خبر : 2011334 | 11 فروردين 1403 ساعت 20:26 | 14.5K بازدید | 25 دیدگاه

عالیشاه در مهمترین شماره معکوس زندگی!

امید عالیشاه تا پایان فصل به یکی از مهمترین رکوردهای پرسپولیس خواهد رسید.

عالیشاه در مهمترین شماره معکوس زندگی!

به گزارش "ورزش سه"، امید عالیشاه، کاپیتان تیم پرسپولیس 255 بازی با پیراهن سرخپوشان انجام داده و پنجمین بازیکن باسابقه تاریخ این باشگاه محسوب می‌شود. این در حالی است که بعد از دهه 1380 تنها سیدجلال حسینی توانسته بود به این آمار برسد اما حالا عالیشاه به چند قدمی سیدجلال رسیده و احتمالا به زودی او را پشت سر خواهد گذاشت.

باتوجه به 9 بازی لیگ برتری پرسپولیس تا پایان فصل و همچنین دیدارهای جام حذفی، امید عالیشاه انگیزه زیادی دارد تا در 10 بازی برای پرسپولیس به میدان برود تا با عبور از محمد پنجعلی، به دومین بازیکن باسابقه تاریخ پرسپولیس بعد از علی پروین تبدیل شود که 341 بار پیراهن قرمزها را برتن کرده است.

نکته جالب اینکه امید عالیشاه در صورت تمدید قرارداد با پرسپولیس، فرصت این را دارد که در طول دو سه سال آینده از آمار علی پروین هم عبور کند و مرد شماره یک تاریخ پرسپولیس لقب بگیرد که باتوجه به وضعیت سنی و فنی این بازیکن، دستیابی به این رکورد دور از دسترس نخواهد بود.

2005524

شاید جالب باشد که بدانید امید عالیشاه متولد 1370 است و تنها 32 سال دارد و اگر مانند سیدجلال فوتبال خود را ادامه دهد، احتمالا یکی از رکوردداران تعداد بازی در لیگ برتر خلیج فارس هم لقب خواهد گرفت.

رکورد بزرگ دیگر برای کاپیتان خوش تکنیک و گلزن پرسپولیس، تعداد بازی او در لیگ برتر برای پرسپولیس است. عالیشاه 196 بار در لیگ برتر پیراهن پرسپولیس را پوشیده تا همراه با سیدجلال صدرنشین باشد.

حالا اگر او در اولین بازی سال جدید مقابل گل گهر سیرجان بازی کند، با 197 بازی به تنهایی رکورددار خواهد شد تا در دوران حرفه‌ای سرخپوشان حرف اول را بزند.

همچنین عالیشاه به زودی اولین بازیکن تاریخ پرسپولیس خواهد شد که 200 بازی در لیگ برتر برای این تیم انجام می‌‎دهد.

دیدگاه‌ها