کد خبر : 2011340 | 11 فروردين 1403 ساعت 20:51 | 5.2K بازدید | 31 دیدگاه

چلسی ۲-۲ برنلی: پوچتینو تیم رده نوزدهمی را هم نبرد!

چلسی در دیداری خانگی مقابل برنلی قعرنشین به تساوی ۲-۲ رسید.

چلسی ۲-۲ برنلی: پوچتینو تیم رده نوزدهمی را هم نبرد!

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان مائوریسیو پوچتینو مقابل برنلی رده نوزدهمی با تساوی ۲-۲ متوقف شدند. در این دیدار در آخرین دقایق نیمه اول کول پالمر از روی نقطه پنالتی گل اول را به ثمر رساند اما در ابتدای نیمه دوم برنلی بازی را مساوی کرد. پالمر یک بار دیگر هم چلسی را به برتری رساند که برنلی ۱۰ نفره توانست پاسخ این گل را هم بدهد و یک تساوی ارزشمند به دست بیاورد.

ویدئو: 328621

بازی برتری نسبی چلسی شروع شد. در دقیقه ۲ پالمر با پاس گلگر در محوطه جریمه به توپ رسید اما ضربه‌اش از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۹ برنلی خودی نشان داد اما ضربه بازیکن برنلی در محوطه جریمه از کنار دروازه به سرنوشت موقعیت پالمر دچار شد.

پنج دقیقه بعد باز هم پالمر صاحب یک موقعیت مناسب شد. او پس از یک و دو با گلگر در سمت راست محوطه جریمه صاحب توپ شد اما این ضربه او هم راهی اوت شد.

بلافاصله بعد از موقعیت پالمر، اودوبرت به یک موقعیت فوق‌العاده رسید اما ضربه‌اش را پتروویچ به زیبایی مهار کرد.

در دقیقه ۲۰ اکسل دیساسی گل اول چلسی را زد اما داور پس از بررسی صحنه گل، آن را به دلیل برخورد توپ به دست مدافع چلسی رد کرد.

در دقیقه ۲۶ برنلی به یک موقعیت خوب دیگر رسید ولی پتروویچ با دفع شوت کالن، این موقعیت را هم دفع کرد.

در ادامه هر دو تیم موقعیت‌های نصفه و نیمه‌ای داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند تا اینکه در دقیقه ۴۰ مودریک در محوطه برنلی با برخورد به اسینون، مدافع برنلی، به زمین خورد و داور نقطه پنالتی را نشان داد و مدافع برنلی را هم با دادن کارت زرد دوم، از زمین اخراج کرد. داور همچنین وینسنت کمپانی، سرمربی برنلی را هم به دلیل اعتراض شدید به اعلام پنالتی به ضرر تیمش، از زمین اخراج کرد.

پس از آرام شدن جو بازی، کول پالمر پشت ضربه پنالتی ایستاد و با یک چیپ فوق‌العاده آن را تبدیل به گل کرد تا چلسی با برد به رختکن برود.

2005538

با این حال برتری آبی‌ها دوام زیادی نداشت. در دقیقه ۴۷ کالن با یک ضربه روی پای فوق‌العاده از پشت محوطه جریمه دروازه پتروویچ را باز کرد.

2005539

برنلی با اینکه ۱۰ نفره بود اما بهتر از چلسی ظاهر شد. در دقیقه ۵۶ ضربه سر خطرناک فاستر با سیو زیبای پتروویچ مواجه شد.

چند دقیقه بعد پس از حرکت عالی گلگر از سمت راست، مودریک در محوطه جریمه به توپ رسید و فرصت خوبی برای باز کردن دروازه داشت اما ضربه او با برخورد به مدافع حریف دفع شد.

در دقیقه ۶۴ مودریک با به هم ریختن مدافعان حریف در سمت راست، جکسون را در مقابل دروازه به توپ رساند اما ضربه ستاره چلسی را دروازه‌بان دفع کرد.

پنج دقیقه بعد باز هم موریچ، سنگربان برنلی مانع گلزنی چلسی شد. او این بار شوت مادوئکه از پشت محوطه جریمه را به راحتی در اختیار گرفت.

در دقیقه ۷۵ پالمر پس از دریافت پاس کوکوریا از سمت راست، در پشت محوطه اقدام به شوت‌زنی کرد اما موریچ شوت او را هم نصیب خود کرد.

۳ دقیقه بعد روی همکاری بازیکنان چلسی، پاس انزو فرناندز با پاس پشت پای استرلینگ، به پالمر رسید. او در محوطه جریمه و در بین مدافعان برنلی موفق شد گل دومش را به ثمر برساند.

2005540

با این حال این بار هم برتری آبی‌ها دوام زیادی نداشت. در دقیقه ۸۰ دارا اوشی روی سانتر کالن با ضربه سری فوق‌العاده توپ را به تور دروازه چلسی چسباند.

2005541

در دقایق پایانی هر دو تیم موقعیت‌های دیگری خلق کردند و حتی برنلی هم با وجود ۱۰ نفره بودن فرصت زدن گل برتری را داشت اما درنهایت توپ دیگری از خط دروازه‌ها نگذشت و بازی با تساوی ۲-۲ خاتمه یافت.

چلسی با این تساوی با ۴۰ امتیاز در رده یازدهم ماند و برنلی ۱۸ امتیازی هم در رتبه نوزدهم ایستاد.

دیدگاه‌ها