کد خبر : 2011366 | 11 فروردين 1403 ساعت 23:24 | 57.2K بازدید | 10 دیدگاه

کُری با عکس و گل جهانبخش در هلند

باشگاه فاینورد گل‌های تماشایی مقابل حریف بعدی خود را منتشر کرد.

کُری با عکس و گل جهانبخش در هلند

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال فاینورد که علیرضا جهانبخش را در اختیار دارد، عصر فردا در یکی از دیدارهای هفته بیست و هفتم لیگ اردیویسه هلند مقابل تیم رده هشتمی اوترخت قرار می‌گیرد که امیدوار است بازهم برابر این تیم با زدن گل‌های تماشایی به برتری دست پیدا کند و در استادیوم د کویپ سه امتیاز را بگیرد.

فاینورد در بازی رفت فصل 24-2023 لیگ اردیویسه هلند موفق به کسب پیروزی پنج بر یک خارج از خانه مقابل اوترخت شد و سه ماه قبل هم در جام حذفی به برتری سه بر یک برابر همین تیم دست یافت، اما پیش‌تر هم تجربه بردهای پُر گل با زدن گل‌های تماشایی را داشته است.

تیم فوتبال فاینورد که در پنج مسابقه رسمی اخیرش مقابل اوترخت هیچ شکستی نداشته و یک تساوی و چهار پیروزی به دست آورد، در بازی برگشت سال گذشته با درخشش و گل تماشایی علیرضا جهانبخش موفق به کسب برتری برابر همی تیم شد.

علیرضا جهانبخش علاوه بر گلزنی در دیدار رفت فصل گذشته فاینورد مقابل اوترخت که تیمش را از شکست نجات داد، در مسابقه برگشت از دقیقه 77 به زمین آمد و پنج دقیقه بعد با یک شلیک دیدنی از پشت محوطه جریمه دروازه را باز کرد تا نشان بدهد همیشه برابر این تیم شانس گلزنی بالایی دارد.

2005585

باشگاه فاینورد با انتشار گل‌های تماشایی مقابل اووترخت، به استقبال بازی فردا برابر این تیم رفته که تصویر خوشحالی علیرضا جهانبخش و گل او در دیدار برگشت فصل قبل هم در این بین دیده می‌شود.

دیدگاه‌ها