کد خبر : 2011374 | 12 فروردين 1403 ساعت 02:44 | 26.4K بازدید | 30 دیدگاه

نقش جدید مورایس برای خرید جنجالی خارجی

عیسی عباس در دیدار تدارکاتی روز گذشته طلایی پوشان اصفهانی در پست جدیدی مورد استفاده قرار گرفت.

نقش جدید مورایس برای خرید جنجالی خارجی

به گزارش ورزش‌ سه، عیسی آل‌کثیر و احسان پهلوان به همراه ارشیا سرشوق خروجی سپاهان در پنجره زمستانی بودند و به جای این دو بازیکن عیسی عباس و علی اصغر اعرابی جذب تیم شدند.
در حین جذب دو بازیکن جدید سپاهان شرایط برای مورایس و شاگردانش خوب پیش نمی‌رفت و به همین دلیل فشار روی ۲ بازیکن جدید تیم فزونی پیدا کرد یافت. 

در این بین شرایط برای عیسی عباس به دلیل اینکه خارجی‌های جذب شده برای سپاهان طی یکی دو فصل اخیر شرایط خوبی نداشته‌اند، بدتر هم بوده و انتظاراتی که هواداران برای درخشش این بازیکن دارند، تاکنون پاسخی به همراه نداشته است. 

عیسی عباس که نیم فصل اول را در تیم چاوز پرتغال با ارسال دو پاس گل پشت سر گذاشته بود، حالا در اصفهان با چالش بزرگی مواجه شده و باید در هفته‌های حساس باقی مانده برای جلب اعتماد هواداران و کادر فنی تمام تلاش و پتانسیل خود را به کار بگیرد.

2005604

اما نکته جالب توجه درباره این بازیکن حضور در پست دفاع راست در آخرین دیدار تدارکاتی طلایی پوشان اصفهانی بود که در روز غیبت رامین رضاییان و مصدومیت آریایی یوسفی اتفاق افتاد، تا این بازیکن که برای بازی در پست وینگر چپ و راست به ایران آمده حضور در پست جدیدی را تجربه کرده باشد.

رقابت‌های لیگ برتر برای سپاهان از چند روز دیگر با دیدار سرنوشت ساز در تبریز مقابل تراکتور آغاز می‌شود و باید دید عیسی عباس در چه شرایطی پا به مسابقات خواهد گذاشت و در ادامه مسابقات تا پایان فصل چه عملکردی خواهد داشت.

دیدگاه‌ها