کد خبر : 2011394 | 12 فروردين 1403 ساعت 04:29 | 67.4K بازدید | 32 دیدگاه

با درخشش در تیم المپیک سعودی؛

محمد الدعایه جدید آسیا پیدا شد!

اسامه المرمش، دروازه‌بان جوان الاتحاد، پس از درخشش در مسابقات قهرمانی زیر 23 سال غرب آسیا توجهات را به خود جلب کرده است.

محمد الدعایه جدید آسیا پیدا شد!

به گزارش ورزش سه، تیم زیر 23 سال عربستان که در این مسابقات المرمش را درون دروازه خود داشت، در دور اول در ضربات پنالتی برابر اردن به پیروزی رسید. این دیدار در وقت قانونی با تساوی 1-1 به پایان رسید اما المرمش در ضربات پنالتی سه ضربه را مهار کرد تا در نهایت تیمش با پیروزی 2-1 در پنالتی‌ها به دور بعد راه پیدا کند.

تیم المپیک عربستان با درخشش دروازه‌بان خود به نیمه نهایی راه پیدا کرد و اگرچه در نیمه نهایی با یک گل مغلوب حریف خود شد، اما المرمش در پیروزی برابر مصر در دیدار رده بندی نیز نقش مهمی داشت و باعث شد تیمش رتبه سوم را کسب کند.

دیدار عربستان و مصر با تساوی 2-2 به پایان رسید و دو تیم به ضربات پنالتی رفتند که اسامه المرمش پس از موفقیت در مهار دو ضربه پنالتی ثابت کرد که در مهار پنالتی تخصص دارد.

او در 3 دیداری که تیم عربستان در مسابقات قهرمانی جوانان غرب آسیا انجام داد، 5 ضربه پنالتی را مهار کرد تا یکی از ارکانی باشد که کادر فنی این تیم در این مسابقات روی آن تکیه کرد.

2005647

البته درخشش المرمش تصادفی نبود و این دروازه‌بان جوان پیش از این هم در تیم‌های ملی عربستان عملکرد درخشانی داشت. این دروازه‌بان جوان در سال 2021 و 2022 روی هم شش پنالتی گرفته بود.

این دروازه‌بان فوتبال خود را با باشگاه الجبلین آغاز کرد و پس از آن دوره کوتاهی که در باشگاه مشترک اللواء و سپس باشگاه التعاون داشت، در تابستان 202q رمسا با امضای قراردادی 4 ساله به باشگاه الاتحاد پیوست و آینده گلری این تیم خواهد بود.

این دروازه‌بان جوان می‌تواند فصل آینده در برخی دیدارها مانند جام پادشاهی در ترکیب اصلی تیم الاتحاد خود قرار بگیرد تا سازگاری و تجربه لازم را برای تصاحب پیراهن شماره یک تیم الاتحاد کسب کند تا شاید در آینده یاد و خاطره محمد الدعایه را در درون دروازه الاخضر زنده کند.

دیدگاه‌ها