کد خبر : 2011489 | 12 فروردين 1403 ساعت 18:20 | 46K بازدید | 30 دیدگاه

بازیکن پرسپولیس با استوک پاره تمرین می‌کند!

در اتفاقی عجیب بازیکن پرسپولیس با کفش استوک پاره تمرین می‌کند.

بازیکن پرسپولیس با استوک پاره تمرین می‌کند!

به گزارش ورزش سه، در عکس شکار شده از تمرینات اخیر پرسپولیس توسط عکاس ورزش سه مشخص شده بازیکن شماره 17 این تیم با کفش استوک پاره تمرین می‌کند. 
بازیکن شماره 17 پرسپولیس کسی نیست جز محمد مهدی احمدی مدافع چپ 24 ساله این تیم که در دو سه بازی آخر نیم‌فصل اول به میدان رفت اما حالا دوباره به بازیکنی سکونشین یا رزرو تبدیل شده است. 

در تصویر شکار شده از این بازیکن مشخص شده که او با استوک‌های سفیدبرند نایک تمرین می‌کند اما تقریبا از این استوک چیزی باقی نمانده است. 

2005841
2005842

به صورت مشخص هم بخشی از رویه کفش این بازیکن کنده شده هم اینکه از ترک خوردگی لوگوی نایک مشخص است که استوک او اصلا وضعیت جالبی ندارد. 
به نظر نمی‌رسد رقم قرارداد احمدی با پرسپولیس عدد بالایی باشد اما با توجه به دریافتی چهل درصدی قراردادهای فصل جاری به نظر می‌رسد این بازیکن پرسپولیس توانایی خرید یک جفت کفش استوک مخصوص فوتبال را داشته باشد. 

البته معمولا بازیکنانی در این سطح چند استوک مخصوص تمرین و مسابقه دارند و شاید این مسئله در مورد احمدی هم مصداق داشته باشد و بعید نیست او برای تمرین به همین استوک کهنه و مندرس عادت کرده و با این کفش راحت‌تر باشد.

دیدگاه‌ها