کد خبر : 2011516 | 12 فروردين 1403 ساعت 21:49 | 23.3K بازدید | 25 دیدگاه

آدم‌های اجاره‌ای مسائل را بزرگ می‌کنند؛

حرف‌های جالب عنایتی در مورد دلخوری از نکونام

رضا عنایتی می‌گوید یک سوءتفاهم باعث دلخوری بین او و جواد نکونام شده بود.

حرف‌های جالب عنایتی در مورد دلخوری از نکونام

به گزارش ورزش سه، اختلاف بین رضا عنایتی و جواد نکونام از پیش از بازی پیکان و استقلال آغاز شد؛ زمانی که عنایتی استقلال را تیمی پرمهره توصیف کرد تا نکونام که از این صحبت‌ها راضی نبود، در پاسخ بگوید تیمی پرمهره تیمی بود که نتوانست به المپیک صعود کند.

مدتی بعد و پیش از بازی پرسپولیس و پیکان، عنایتی در کنفرانس مطبوعاتی پس از تمجید از عملکرد سرخپوشان عنوان ‌کرد که امیدوار است اوسمار ویرا بابت این تعریف‌های او ناراحت نشود تا این شکل به نکونام نیز کنایه‌ای زده باشد.

با این حال این دو سرمربی در حاشیه دیدار دوستانه استقلال و پیکان در تعطیلات نوروز برخورد گرمی با یکدیگر داشتند و به دلخوری‌ها پایان دادند.

عنایتی در گفتگو خود با برنامه نوروز فوتبالی در این باره گفت: سوءتفاهمات همیشه هست.‌ ما همیشه یک چیزی را از دست دادیم و آن هم اینکه رو در رو با یکدیگر حرف بزنیم. واسطه که وسط بیاید و دو حرف روی حرف من بگذارد و به دیگری بگوید، برداشت آن فرد یک چیز دیگر می‌شود. اگر رو در رو صحبت کنیم، یا قهر می‌کنیم و می‌رویم و یا می‌فهمیم سوءتفاهم است.

2005479

او سپس درباره حل این اختلافات عنوان کرد: یک سوءتفاهم بزرگ شد. حالا که تمام شده، نمی‌خواهم درباره آن صحبت کنم. انقدر پیج‌ها و آدم‌های اجاره‌ای هستند که دوست دارند سریع یک حرف را برعکس و بزرگ کنند. متاسفانه اجاره کردن پیج و آدم خیلی ساده شده است. من رک صحبت می‌کنم؛ رهایش کنیم تا آدم اجاره‌ای در این تعطیلات خستگی در کند.

سرمربی پیکان درباره دلیل این مسائل توضیح داد: من از اول نه با جواد و نه با هیچکدام از دوستانم مشکل نداشتم. ما هم‌تیمی بودیم و ۷-۸ سال با یکدیگر در تیم ملی بازی کردیم. تنها کسی که من بعد از فوتبال هم با او در ارتباط بودم، جواد بود و حداقل دو بار با یکدیگر صحبت می‌کردیم‌. حالا گذشت و تمام شد و خدا را شکر.

دیدگاه‌ها