کد خبر : 2011623 | 13 فروردين 1403 ساعت 16:57 | 20K بازدید | 56 دیدگاه

سند رو کنی از لیگ کنار می‌کشیم

بیانیه تند چادرملو در پاسخ به ادعای روانخواه

باشگاه چادرملو اردکان چند روز بعد از دیدار مقابل پارس جنوبی جم، پاسخ صحبت‌های عجیب امیدرضا روانخواه سرمربی حریف را داد.

بیانیه تند چادرملو در پاسخ به ادعای روانخواه

به گزارش “ورزش سه”، سرمربی پارس جنوبی بعد از شکست مقابل چادرملو در مصاحبه عجیب خود اتهام هایی را مبنی بر جادوگری به برخی افراد زد و مشخصا منظور او برخی اعضای تیم اردکان بودند.

روانخواه همچنین حرف‌هایی را هم علیه سعید اخباری سرمربی چادرملو بر زبان آورد که حالا این اظهارات با واکنش باشگاه موفق استان یزد مواجه شده است.

باشگاه چادرملو اردکان در بیانیه خود نوشته است:

“بعد از برد چادرملو اردکان مقابل پارس جنوبی جم در خانه حریف، سرمربی جوان تیم پارس جنوبی در نشست خبری بعد از بازی جملاتی مطرح کرد که بدون شک از طریق مراجع قانونی و قضایی پیگیر آن خواهیم بود تا هر فردی به خود اجازه ندهد بدون ارائه سند و مدرک به دنبال تشویش اذهان عمومی و اتهام‌زنی باشد.

روانخواه در جملاتی به سابقه فوتبالی سعید اخباری، سرمربی تیم چادرملو، کنایه زده و با طرح اتهاماتی عجیب، موفقیت‌های نماینده اردکان را به مسائل غیرفوتبالی ربط داده است. شاید بهتر باشد یک بار برای همیشه به این افراد گفته شود که مربیگری دیگر ربطی به سابقه فوتبال نداشته و الان تبدیل به علم شده است. چه بسا فوتبالیست‌های بزرگی در ایران و حتی فوتبال دنیا مربیان خوبی نشدند و چه افرادی که خارج از مستطیل سبز وارد مربیگری شدند و توانستند بهترین عملکردها را داشته باشند.”

2004926

در ادامه بیانیه چادرملو نوشته شده: “ای کاش روانخواه به جای طرح چنین حرف‌های بی‌ربطی پاسخگوی نتایج تیمش بود. شاید بهتر بود روانخواه در نشست خبری خود به این سوال پاسخ می‌داد که با بودجه بیت المال، چرا تیمش در رده دهم جدول قرار دارد تا دلخوشی مردم شریف شهر جم حال و روز خوبی نداشته باشد؟ او بگوید چرا در ۸ بازی اخیر، تیمش تنها یک برد به دست آورده است؟ آیا بقیه مربیان هم به ادعای روانخواه، از نیروی ماوراءالطبیعه استفاده می‌کنند؟! دلیل سقوط تیم فوتبال نیروی زمینی که دلخوشی فوتبالیست‌های سرباز بود به لیگ دو که با هدایت روانخواه رقم خورد هم کار جادوگران بوده؟!”

این بیانیه تند با این جملات ادامه می‌یابد: “عجیب‌ترین حرف سرمربی پارس جنوبی در نشست خبری، ادعای بی پایه و اساس او مبنی بر «ریختن چیزی روی خط دروازه!» توسط تیم چادرملو اردکان بود که بدون شک او باید پاسخگوی این صحبت‌ها در مراجع قضایی باشد تا بلکه یک بار برای همیشه بساط زدن حرف‌های مهمل و پوچ برچیده شود. روانخواه مدعی شده دوربینی از این صحنه فیلم نگرفته آن هم در حالی که هر تلفن همراهی این روزها به بهترین دوربین‌ها مجهز است و اگر این موضوع واقعیت داشت، بالاخره یک نفر باید در ورزشگاه جم این صحنه را ثبت می‌کرد! خطاب به این مربی جوان و بدون کارنامه باید گفت که نه تنها در این بازی بلکه اگر در هر بازی دیگری در طول عمر فعالیت باشگاه چادرملو اردکان کسی فیلمی، سندی، عکسی و یا هر چیزی که این ادعا را اثبات می‌کند ارائه دهد این باشگاه از لیگ کنار خواهد کشید.”

1926540

چادرملو در پایان نوشته است:
“در پایان ذکر این نکته ضروری است؛ بهتر است برخی مربیان به جای پرداختن به موضوعاتی که چهره آنها را بیش از پیش برای اهالی فوتبال نمایان می‌کند، به دنبال بالا بردن دانش فنی خود باشند تا برای توجیه شکست، به هر ریسمان پاره‌ای چنگ نزنند. اهالی جامعه فوتبال نحوه تیم گرفتن همه مربیان را به خوبی می‌دانند، اما ای کاش دلیل فعالیت هر مربی، نتایج قبلی او بود نه فعالیت‌های غیرفوتبالی‌اش!”

دیدگاه‌ها