کد خبر : 2011625 | 13 فروردين 1403 ساعت 17:15 | 23.8K بازدید | 131 دیدگاه

کاری با ما کردند که از مسیرمان خارج شدیم

رضاییان: نمی‌دانم فصل بعد سپاهانم یا نه

رامین رضاییان می‌گوید سپاهان هنوز از شوک جرایم انضباطی خود بیرون نیامده است و نباید در کورس قهرمانی اینطور جریمه می‌شدند.

رضاییان: نمی‌دانم فصل بعد سپاهانم یا نه

به گزارش "ورزش سه"، سپاهان فصل پرفراز و نشیبی را سپری کرده و در حالی که آنها با تیمی پرستاره صدر جدول را در اختیار داشتند، موضوع تخلفات در سقف قرارداد برای این تیم حواشی گوناگونی را به وجود آورد که رامین رضاییان معتقد است تاثیر زیادی در روحیه و نتایج تیمشان داشته است.

رامین رضاییان در این خصوص گفت: من تیم سپاهان را خیلی دوست دارم به خاطر هوادارانشان و این دوست‌داشتنی که در زمین از آنها می‌گیرم. واقعا با جان و دل من و تیم را تشویق می‌کنند. واقعا برایم افتخار است بازی کردن در این تیم. به نظر من جایی تیم ما مسیرش را گم کرد که فدراسیون فوتبال آن اختلاف را ایجاد کرد. مربی‌مان مسیر دیگری رفت و خیلی از بازیکنان یک مسیر دیگری رفتند.

او ادامه داد: ما انقدر فکرهای بزرگ نداریم در فوتبال ایران که بتوانیم اینقدر مشکل را در یک فصل هندل کنیم. واقعا سخت است، ۶ امتیاز از ما کم کردند و بعد از آن ۶ بازیکن را محروم کردند. شوک بزرگی برای بازیکنان از نظر ذهنی است که بازیکنان بتوانند حلش کنند و در زمین عملکرد مناسب داشته باشند. آن اتفاق ضربه بزرگی بود که به ما زدند. حتی اگر سپاهان  تخلفاتی داشت باید با مسیر بهتر و تایم دیگری با آن برخورد می‌شد. شما نمی‌توانید در کورس مسابقات این مسائل انضباطی را به تیم بدهید. آن ضربه بزرگ باعث شد سپاهان تا همین الان هم ریکاوری نشود. سپاهان دو مدیر را از دست داده است.

1943821

او در مورد شرایط حال حاضر سپاهان گفت: در این چند وقت سعی کردیم موج‌های منفی را دور کنیم و دو بازی را ببریم. بازی با تراکتور، بازی قهرمانی ماست. ما باید با سه امتیاز از تبریز برگردیم. با تمام احترام به هواداران تبریزی می‌خواهیم همه وجودمان را بگذاریم.

او در مورد احتمال قهرمانی سپاهان و ماندن در این تیم دو جواب مشابه داد. رامین عنوان کرد: من همیشه در مورد آینده سکوت می‌کنم و باید ببینیم در مسیر چه اتفاقی می‌افتد. من خیلی دوستتان دارم و سوالات به مسیرهای دیگری می‌رود. من در مورد آینده سکوت می‌کنم. بودن در سپاهان افتخاری بود، ولی نمی‌دانم در آینده چه اتفاقی می‌افتد.

دیدگاه‌ها