کد خبر : 2011680 | 14 فروردين 1403 ساعت 01:42 | 31.2K بازدید | 10 دیدگاه

دستیار سرمربی اینتر در نشست خبری

فریادهای سیمونه اینزاگی کار دستش داد

در اتفاقی جالب، سیمونه اینزاگی به دلیل فریادهایش در جریان بازی مقابل امپولی، امکان صحبت کردن در کنفرانس پس از بازی را نداشت و ماسیملیانو فاریس، دستیارش، به‌جای او با خبرنگاران صحبت کرد.

فریادهای سیمونه اینزاگی کار دستش داد

به گزارش "ورزش سه"، اینزاگی دلایل زیادی برای جشن گرفتن صد و پنجاهمین بازی رسمی خود بر روی نیمکت اینتر دارد، به‌خصوص که او این کار را با رقم زدن صدمین پیروزی در این مدت انجام داد. نراتزوری در این بازی با گل‌های فدریکو دی‌مارکو و الکسیس سانچز به پیروزی ۲-۰ رسید و فاصله‌اش را با میلان رده دومی حفظ کرد.

اینزاگی که تیم فوق‌العاده‌ای را ساخته در این بازی بارها بر سر بازیکنان فریاد کشید و پس از هر دو گل و پایان بازی هم خوشحالی‌های بیش از حدی از خود به نمایش گذاشت و همین موارد باعث شد که او صدایش به‌شدت بگیرد و نتواند در نشست خبری حاضر شود.

کنفرانس پس از بازی اینتر دقایقی تاخیر خورد تا شاید اینزاگی بتواند در مقابل خبرنگاران حاضر شود اما درنهایت او نتوانست به سالن کنفرانس بیاید و برای همین ماسیمیلیانو فاریس پاسخگوی خبرنگاران بود.

2006233

او درباره سبک بازی جذاب اینتر که ملقب به اینزاگی‌بال است، گفت: «این به کیفیت بچه‌ها بستگی دارد. ما ایده‌ها و نت‌های موسیقی را تنظیم کردیم، اما پس از آن این به بازیکنان بستگی دارد که آن را اجرا کنند و خوشبختانه آن‌ها این کار را خیلی خوب انجام می‌دهند.»

فاریس سپس در پاسخ به سوالی درباره ناکامی لائوتارو مارتینز در گلزنی و عصبانیت او هنگام تعویض گفت: «او آخرین نفری بود که از تیم ملی برگشت، طولانی‌ترین سفر را داشت، او کاپیتان ماست و همیشه در اختیار تیم است، اما می‌توان کمی خستگی را مقصر دانست. درست است که او گل نزده است، اما کاری که او و سایر مهاجمان برای کمک به تیم انجام می‌دهند بسیار ضروری است.»

2006232

سپس خبرنگاری پرسید: «با توجه به حواشی اخیر در مورد آچربی، آیا اینزاگی از او پرسید که می‌تواند در این بازی حضور داشته باشد یا خیر؟» فاریس پاسخ داد: «واضح است که سرمربی تصمیم نهایی را می‌گیرد. فرانچسکو برگشت، چند روز حواشی زیادی وجود داشت و وقتی او به ما گفت که مطلقاً از عبارت نژادپرستانه استفاده نکرده است، همه در کنار او ایستادیم.

همچنین اضافه می‌کنم که فرانچسکو را از روزهای حضورش در لاتزیو می‌شناسم، او پسر خوبی است و هر چیزی به‌جز نژادپرست است. این یک حادثه ناگوار بود، ما امیدواریم که آن را پشت سر بگذاریم و رها کنیم و بتوانیم فقط به صحبت درباره فوتبال بپردازیم.»

دیدگاه‌ها