کد خبر : 2011726 | 14 فروردين 1403 ساعت 12:13 | 9.6K بازدید | 12 دیدگاه

پیکان و استقلال، حساس‌ترین جدال نیمه دوم جدول

جنگ بقا در لیگ برتر تماشاگر ندارد!

هفته بیست و دوم لیگ با یک بازی حساس در ورزشگاه خالی از تماشاگر ادامه پیدا می‌کند.

جنگ بقا در لیگ برتر تماشاگر ندارد!

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال پیکان در اسفندماه توانست با کسب 8 امتیاز به جایگاه و شرایط خود در جدول رده‌بندی سر و سامان دهد، اما رضا عنایتی و شاگردانش به دنبال آن هستند تا خیال خود بابت فصل آینده را راحت کنند.

پیکان با 20 امتیاز در جایگاه یازدهم جدول ایستاده و با رتبه‌های تک‌رقمی و حضور در نیمه بالای جدول، فاصله زیادی ندارد با این حال، آنها یک جدال سخت دیگر در پیش دارند و باید برابر استقلال خوزستان متحول‌شده قرار بگیرند. این دو تیم در نیم فصل نخست در اهواز به مصاف هم رفتند که پیکان توانست با یک گل، حریفش را شکست بدهد و تنها پیروزی دور رفت را کسب کند.

2001418

این بازی نه تنها برای پیکان و استقلال خوزستان، بلکه برای همه اهالی فوتبال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. دو باشگاه در نیم فصل، خریدهای مهمی انجام دادند و حالا برای فرار از قعر جدول به مصاف هم می‌روند. این دیدار روز یکشنبه 19 فروردین از ساعت 19 در ورزشگاه پاس قوامین برگزار می‌شود و علی‌رغم حساسیت‌های فراوان، قرار نیست تماشاگری در ورزشگاه حضور داشته باشد.

موقعیت ورزشگاه پاس قوامین و قوانین حاکم بر آن جهت برگزاری دیدارهای لیگ برتری در آن، مانع از ورود تماشاگران می‌شود. این استادیوم در گذشته، مسابقات آسیایی را میزبانی می‌کرد، اما کمبود پارکینگ، عدم وجود زیرساخت مناسب برای بلیت‌فروشی، قرار گرفتن در منطقه مسکونی با تراکم جمعیتی نسبتا بالا و نداشتن مجوز برای برگزاری مسابقه با حضور تماشاگران باعث شده تا پیکان در ورزشگاه خالی، میزبان استقلال خوزستان باشد.

دیدگاه‌ها