کد خبر : 2011741 | 14 فروردين 1403 ساعت 13:12 | 96.7K بازدید | 57 دیدگاه

بمان و سال بعد هالند را می‌خریم

وعده بزرگ لاپورتا به ژاوی: این فوق ستاره برای تو!

خوان لاپورتا برنامه ویژه‌ای برای حفظ ژاوی و منصرف کردن او از جدایی در پایان فصل دارد.

وعده بزرگ لاپورتا به ژاوی: این فوق ستاره برای تو!

به گزارش "ورزش سه"، وقتی از ژاوی بعد از برد 1-0 بارسا مقابل لاس پالماس در مورد احتمال تغییر عقیده‌اش در مورد جدایی در پایان فصل سوال شد، او با کنایه جواب داد: بهتر است اینطور بروم تا اینکه اخراج شوم. فعلا هیچ تغییری در تصمیم من صورت نگرفته است.

واقعیت این است که بارسلونا بعد از شکست خانگی برابر ویارئال و سپس اعلام استعفای ناگهانی ژاوی دیگر شکست نخورده و در یازده بازی در تمام رقابت‌ها تنها سه بار متوقف شده است.

1990130

تاکتیک ژاوی جواب داده و او با اعلام خبر استعفایش در پایان فصل، شوک خوبی به تیم وارد کرد. هرچند بارسا در لالیگا شانس زیادی برای قهرمانی ندارد ولی در لیگ قهرمانان شرایطش بهتر است و طبق ادعای موندو دپورتیوو، نظر ریاست باشگاه حفظ ژاوی و تلاش مضاعف برای منصرف کردن او از جدایی است.

خوان لاپورتا قبلا در چند مصاحبه به این نکته اشاره کرده و اخیرا رافا یوسته، نایب رئیس، نیز بر حفظ ژاوی تاکید کرد. 

موندو دپورتیوو امروز در این رابطه نوشت که مذاکره با دیگر مربیان و تلاش برای یافتن جانشین او متوقف شده و رئیس همه تمرکز خود را روی مذاکره با ژاوی و متقاعد کردنش برای ماندن گذاشته است. 

2003922

لاپورتا اعتقاد دارد هیچکس بهتر از ژاوی نمی‌تواند روی جوانان ظهورکرده مثل لامین یامال از لاماسیا و پرورش آنها موثر باشد و او پیش از این هنرش در وفق دادن ستاره‌های بزرگ تیم با جوانان را نیز نشان داده است. 

مهمتر اینکه ژاوی سال گذشته بارسا را قهرمان لالیگا کرد. لاپورتا هیچکس را بهتر از ژاوی در شرایط فعلی برای هدایت تیم نمی‌بیند. او به‌خصوص می‌خواهد به ژاوی وعده چند خرید خوب در تابستان و نیز یک فوق ستاره مثل هالند برای تابستان 2025 را بدهد تا به این طریق هم که شده او را متقاعد به ماندن کند.

دیدگاه‌ها